میلان در مسیر تبدیل شدن به لیورپول است

پائولو مالدینی، مدیر محبوب روسونری تاکید کرد این باشگاه در راه تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، میلان با کسب تنها یک پیروزی در شش مسابقه خود در لیگ قهرمانان در رده چهارم گروه خود قرار گرفته و خیلی زود با این تورنمنت وداع کرد. حالا پائولو مالدینی، مدیر میلان مدعی شد آنها هنوز در سطح درخشش در لیگ قهرمانان اروپا نیستند، اما در مسیر درستی قرار داشته و می توانند در ادوار بعدی نتایج بهتری کسب کنند.

پائولو مالدینی گفت: "به خصوص با توجه به عملکرد میلان در لیگ قهرمانان ناامید هستیم. اما بی تردید که برای رسیدن به سطح تیمی مانند لیورپول به یک یا حتی دو مرحله پیشرفت نیاز داریم، زیرا قدرت لیورپول فقط معطوف به کیفیت این تیم نیست، بلکه آنها از نظر ذهنی نیز قدرتمند هستند.

این بدان معناست که شما بتوانید سه بازی در هفته و فشار مقابل یک استادیوم مملو از هوادار را تحمل کنید. شما باید این خصیصه را از طریق تجربه و عادت به انجام چنین مسابقاتی به دست آورید. برخی به سرعت تطبیق یافته، برخی دیگر کمتر و برخی هرگز به آن سطح نمی رسند و اینگونه است که شما کیفیت یک بازیکن را ارزیابی می کنید.

می دانیم که هنوز به آن مرحله نرسیده ایم، اما در مسیر درستی هستیم و البته گروه ما نیز بسیار سخت بود. البته واقعیت قابل کتمان نیست، ما فقط در یک بازی از شش مسابقه خود پیروز شدیم و این یک کارنامه ضعیف است.

این اولین بازی ما در لیگ قهرمانان در هفت سال گذشته است، ما در روند صعود بسیار ضعیف بودیم و به همین دلیل در رتبه چهارم قرار گرفتیم. امیدواریم دفعه بعد این نتایج را بهبود بخشیم. سری آ در دهه ۱۹۹۰ بهترین لیگ اروپا بود و ما لیگ برتر آن زمان بودیم. اما باید بدانیم حالا لیورپول و منچسترسیتی یک سطح بالاتر از سایرین هستند و فاصله فراوانی وجود دارد."

تگ ها


دانیل مالدینی لیورپول