میلان ۲ - ۰ رم؛ سه امتیاز مهم برای روسونری

میلان در دیداری مهم موفق شد در خانه با دو گل رم را مغلوب کند....


به گزارش "ورزش سه"، میلان برای حفظ اندک امیدهای کسب سهمیه لیگ قهرمانان چاره ای جز غلبه بر رم نداشت و در نهایت با ارائه یک بازی هجومی، دو بار در نیمه دوم به گل رسید و جالوروسی را در سن سیرو مغلوب کرد.

در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین موقعیت خطرناک در دقیقه ۲۰ با ارسال جاستین کلایورت ایجاد شد، اما ضربه ادین ژکو از کنار دروازه میلان به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۳ و با همکاری میخیتاریان و اسپیناتزولا، رم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه سر اسپیناتزولا با مهار خوب جیجی دوناروما همراه شد.

دقایقی بعد و با پاس آنته ربیچ، بوناونتورا می توانست دروازه رم باز کند، از ضربه محکم او از کنار دروازه رم به بیرون رفت و این موقعیت اثری نداشت.

در دقیقه ۳۸ و با ارسال تئو هرناندز، میلان صاحب بهترین بخت برای باز کردن دروازه رم شد، اما ضربه سر چالهان اوغلو در حالیکه بازیکن یارگیر هم نداشت، راهی به دروازه رم نیافت. در لحظات پایانی نیمه نخست اتفاق مهمی روی دروازه هیچ یک از دو تیم رخ نداد و در نهایت این ۴۵ دقیقه کم هیجان با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

رم نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و می توانست روی حرکت و ضربه هنریک میخیتاریان به گل اول دست یابد، اما حضور به موقع سیمون کیائر مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه ۶۵ میلان با یک حرکت تیمی خوب صاحب موقعیت گلزنی شد، اما میرانته با یک عکس العمل خوب موفق به مهار ضربه تماشایی چالهان اوغلو شد.

اما در دقیقه ۷۱ میلان بالاخره به گل رسید. ابتدا میرانته ضربه کسیه را در محوطه به زیبایی مهار کرد، در ریباند ربیچ اقدام به ضربه زدن کرد که ابتدا میرانته و بعد دیرک دروازه مانع گل شدن توپ شدند، اما در نهایت بار سوم ضربه ریبچ به گل تبدیل شد و میلان از حریف پیش افتاد.

در دقیقه ۸۳ پاستوره با حرکتی خوب می توانست برای رم موقعیت سازی کند، اما مدافعان میلان در شرایطی دشوار توپ را دور کردند. 

اما در دقیقه ۸۹ و با متوقف شدن هرناندز، میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد که چالهان اوغلو موفق شد این موقعیت را تبدیل به گل کند و میلان به گل دوم رسید تا در نهایت روسونری با دو گل موفق به غلبه بر رم شود.

تگ ها


آث میلان آ اس رم