میلان ۱ - ۳ فیورنتینا؛ پایان کار جامپائولو در سن‌سیرو؟

میلان امشب در دیداری حساس و جذاب مقابل فیورنتینا به میدان رفت و متحمل چهارمین شکست فصل شد...

میلان امشب در دیداری حساس و جذاب مقابل فیورنتینا به میدان رفت و متحمل چهارمین شکست فصل شد

به گزارش خبرنگار مدال، در آخرین بازی از هفته ششم رقابت‌های سری‌آ، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان فیورنتینا بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

روسونری برای جبران نتایج ضعیف خود در هفته‌های اخیر برای پیروزی پای به این میدان گذاشته بود. اما اولین فرصت بازی در دقیقه ۱۱ برای ویولا ایجاد شد. ارسال عالی فرانک ریبری برای فدریکو کیه‌زا و ضربه والی او که با واکنش دوناروما دور شد. حملات فیورنتینا ادامه داشت و در دقیقه ۱۳، باز هم روی حرکت فرانک ریبری و ریباند ضربه او، کیه‌زا در موقعیتی عالی قرار گرفت اما با خطای بن‌ناصر سرنگون شد تا داور یک پنالتی به سود میهمان اعلام کند.  اریک پولگار هم از روی نقطه پنالتی اولین گل بازی را وارد دروازه میلان کرد.

بعد از این گل میلان به بازی مسلط شد و در دقیقه ۲۴، ضربه جاه‌طلبانه سوسو باعث شد تا دراگوفسکی با یک عکس‌العمل عالی توپ را به کرنر بفرستد. میلانی‌ها در ادامه تلاش بسیاری برای به ثمر رساندن گل تساوی داشتند اما تمامی آنها بی‌ثمر بود و نیمه اول با شکست ۱-۰ شاگردان جامپائولو همراه شد.

نیمه دوم هم شرایط برای میلان تغییر نکرد و فیورنتینا تیم برتر میدان بود. در دقیقه ۵۵، خطای موزاکیو روی ریبری، منجر به اخراج مدافع آرژانتینی شد تا بر مصائب میلان افزوده شود. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه ۶۶، گائتانو کاستروویلی روی واکنش ناقض دوناروما، گل دوم فیورنتینا را به ثمر رساند تا کار میزبان دشوارتر شود.

دقایقی بعد باز هم بن‌ناصر با خطای روی کاستروویلی یک پنالتی را به ویولا هدیه داد اما دوناروما پنالتی فدریکو کیه‌زا را مهار کرد تا امید در سن‌سیرو زنده بماند. اما تلاش‌های فیورنتینا باز هم نتیجه‌بخش بود و در دقیقه ۷۸ این بار روی حرکت عالی کیه‌زا و پاس او برای ریبری، ستاره فرانسوی یک بازیکن را جا گذاشت و با یک ضربه دقیق سومین گل ویولا را به ثمر رساند.

تنها ۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود که رافائل لیائو  روی پاس تئو هرناندز، با یک حرکت انفرادی عالی و ضربه هوشمندانه‌ خود، یکی از گل‌های خورده را برای میلان جبران کرد. در ادامه تلاش روسونری بی‌نتیجه بود و این بازی با نتیجه ۳-۱ به سود ویولا به پایان رسید.

میلان با قبول این شکست ۶ امتیازی ماند و فیورنتینا با این پیروزی با ۸ امتیاز از رده هجدهم به نهم رسید.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی میلان ۱ - ۳ فیورنتینا/ ویدیو

میلان ۱ - ۳ فیورنتینا؛ پایان کار جامپائولو در سن‌سیرو؟
میلان ۱ - ۳ فیورنتینا؛ پایان کار جامپائولو در سن‌سیرو؟

تگ ها


ورزشگاه سن‌سیرو روسونری مارکو جامپائولو فوتبال جهان ویولا فوتبال