میلان ۲ - ۲ لچه؛ پرپر شدن پیروزی روسونری در دقیقه ۹۲

میلان در اولین بازی خود تحت هدایت استفانو پیولی در سن‌سیرو در حالی که تا دقایق پایانی مقابل لچه پیش بود در نهایت به تساوی رسید...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته هشتم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان لچه بود که این بازی در نهایت با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

میلان از همان ابتدا برتری از حریف بود و در همان دقیقه یک، لیائو به دفاع لچه زد اما ضربه زاویه بسته او با واکنش سنگربان لچه راهی به دروازه نیافت. در دقیقه ۱۰، این بار چالهان‌اوغلو ضاحب موقعیت شد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. میلان با هدایت پیولی تیمی متفاوت به نظر می‌رسید و تا دقیقه ۱۷، بازیکنان این تیم ۷ بار به سمت دروازه حریف شوت زده بودند.

سرانجام در دقیقه ۲۰، پاس لوکاس بیلیا در گوشه محوطه جریمه به هاکان چالهان‌اوغلو رسید او با یک ضربه زیبا دروازه گابریل را باز کرد تا میزبان در این بازی پیش بیافتد. ۱۰ دقیقه بعد، این بار سوسو مدافع لچه را جا گذاشت اما ضربه او با واکنش سنگربان برزیلی به کرنر رفت تا اختلاف بیشتر نشود. در دقیقه ۳۹، روی یک حمله سریع، ارسال زمینی سوسو به مدافع لچه برخورد کرد و چیزی نمانده بود که وارد دروازه گابریل شود. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و نیمه اول با برتری خفیف میزبان به پایان رسید.

نیمه دوم بازی هم سرعت قابل قبولی داشت و میلان در تلاش برای رسیدن به گل دوم بود و لچه نیز برای به تساوی کشاندن بازی دست به هر اقدامی می‌زد. در دقیقه ۵۵، رافائل لیائو در شرایط خوب صاحب توپ شد اما ضربه بی‌دقت او به کنار دروازه لچه برخورد کرد تا اختلاف بیشتر نشود. دقایقی بعد ارسال خطرناک فاریاس، به نظر می‌رسید که به دست کونتی برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. ولی VAR صحنه را بررسی کرد و پنالتی به سود لچه اعلام شد. ضربه خوما باباکار از روی نقطه پنالتی مقابل دوناروما ناکام بود اما خودش در برگشت توپ را تبدیل به گل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در دقیقه ۶۳، تئو هرناندز از سمت چپ نفوذ کرد اما ضربه زاویه بسته او توسط گابریل برگشت داده شد. دقایقی بعد کرنر ارسالی چالهان‌اوغلو مستقیم به تیر افقی دروازه برخورد کرد و در برگشت ضربه فرانک کسیه از کنار دروازه به بیرون رفت. پیولی که به دنبال پیروزی در اولین بازی خود روی نیمکت میلان بود، پیونتک و کرانیچ را به بازی فرستاد تا خط حمله روسونری جانی تازه بگیرد. در دقیقه ۷۱، پیونتک توپ را برای چالهان‌اوغلو مهیا کرد و ضربه والی ستاره ترک با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۷۷، پاس عرضی کرانیچ به هرناندز رسید و گابریل موفق شد ضربه زمینی او را درازکش از آن خود کند.

سرانجام در دقیقه ۸۰، چالهان‌اوغلو با کرانیچ یک و دو کرد و با پاس کات‌بک خود موقعیتی ایده‌آل برای پیونتک ایجاد کرد و تعویض طلایی پیولی با یک ضربه بغل پا دروازه لچه را برای دومین بار گشود تا روسونری باز هم در این بازی پیش بیافتد. اما شادی هواداران میلان دیری نپائید و در دقیقه ۹۲، کالدرونی با یک شوت سهمگین از پشت محوطه جریمه دروازه میلان را باز کرد تا شاگردان پیولی باز هم پیروزی را از دست بدهند. در ادامه تلاش‌های میلان برای رسیدن به گل برتری بی‌نتیجه بود و بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

میلان با این تساوی ۱۰ امتیازی شد در رده دوازدهم جدول باقی ماند.

ببینید:

خلاصه بازی میلان 2 - 2 لچه/ ویدیو

تگ ها


روسونری ورزشگاه سن‌سیرو استفانو پیولی هفته هشتم سری‌آ فوتبال جهان لچه آث میلان آث میلان-لچه سری آ فوتبال