میلان مشتری جدی ستاره گران قیمت رئال

لوکا یوویچ که رئال تابستان ۲۰۱۹ برای جذب او ۶۰ میلیون یورو هزینه کرد مورد توجه میلان قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلان پس از یک دهه بالاخره تبدیل به تیمی مدعی قهرمانی در سری آ شده است و قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی بیش از پیش خود را تقویت کند. یکی از گزینه های روسونری برای تقویت خط حمله، مهاجم صرب رئال مادرید است.

میلانی ها لوکا یوویچ را می خواهند. ستاره صربی که رئال برای جذب او ۶۰ میلیون یورو به آینتراخت فرانکفورت پرداخت کرد ولی این بازیکن نه فصل گذشته و نه امسال نتوانسته پاسخ انتظارات را بدهد. 

یوویچ درخواست مستقیم زین الدین زیدان از سران رئال بود ولی سرمربی فرانسوی اعتمادش را به این بازیکن از دست داده است.

در میلان، زلاتان که فعلا مصدوم است، با زدن ۱۰ گل بهترین گلزن محسوب می شود ولی پائولو مالدینی مدیر ورزشی روسونری به این باور رسیده است که فشردگی بازی ها سبب مصدومیت ستاره سوئدی شده و او به استراحت بیشتری نیاز دارد برای این مهم نیز میلان باید یک گلزن جدید جذب کند.

در میلان مهاجمی در حد و اندازه های زلاتان نیست ولی مالدینی معتقد است یوویچ می تواند پاسخ توقعات را بدهد و در سن سیرو شرایطی متفاوت با رئال را تجربه خواهد کرد.

میلان قصد دارد یوویچ را شش ماه قرضی ولی با بند خرید دائمی جذب کند. در صورت چراغ سبز زیدان، سران رئال بی میل نیستند تا در شرایط اقتصادی فعلی مجوز جدایی به یوویچ بدهند.

بیشتر بخوانید:

زنگ خطر در رئال؛ زیدان ۶ بازیکن را نمی خواهد

پرز: رئال مادرید بهترین باشگاه جهان است

 

 

تگ ها


لوکا یوویچ زیدان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال