میلان می خواهد تا حد ممکن در جدول صعود کند

تئو هرناندز، مدافع جوان میلان امیدوار به تکرار درخشش در فصل پیش رو است....

به گزارش "ورزش سه"، بی شک تئو هرناندز که تابستان سال قبل از رئال مادرید راهی میلان شد، یکی از بهترین خرید های سری آ لقب داشت و در ۳۶ بازی ابتدایی خود در میلان هفت گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل نیز داد تا بسیاری کار رئال مادرید در مورد فروش او را اشتباه بدانند. حالا تئو هرناندز در مورد بازگشت به تمرینات و اهداف فصل جدید صحبت کرده است.

تئو هرناندز گفت: "در شرایط خوبی قرار دارم و با اشتیاق زیادی برای شروع دوباره بازگشتم. ما چند روز استراحت کردیم و اکنون دوباره آماده آغاز کار هستیم. احساس خوبی دارم، از دیدن هم تیمی هایم، سرمربی و پائولو مالدینی خوشحالم و واقعا می خواهم مبارزه را شروع کنم.

بعد از سه هفته استراحت کار آسانی پیش روی ما نخواهد بود، اما حقیقت این است که در شرایط خوبی قرار داریم و گام به گام برای بازیابی به بهترین شکل تلاش می کنیم. فصل خوبی بود، اما مهمترین چیز استمرار است. فصل جدیدی آغاز می شود و ما امیدواریم که بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما در حال آغاز فصل جدید با چالش های جدید هستیم. میلان می خواهد تا آنجا که ممکن است در جدول صعود کند و این هدف ما خواهد بود. من خوشحال و راضی هستم. من باید به این روند ادامه دهم و من از حمایت هواداران رضایت دارم، زیرا آنها بسیار مهم هستند.

من فصل خوبی با چندین گل و پاس گل داشتم و امیدوارم فصل جدید نیز به همان اندازه مثبت باشد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد، من از هواداران تشکر می کنم آنها همیشه در کنار ما هستند و حمایت می کنند. امیدوارم به زودی کنار آنها در سن سیرو جشن بگیریم."

تگ ها


تئو هرناندز دانیل مالدینی رئال مادرید