میلان نشد؛ آینده ستاره کلمبیایی مبهم‌تر از قبل

به نظر می رسید خامس با جدایی از اورتون راهی میلان شود ولی ایتالیایی ها پیشنهادی به او ارائه ندادند....

به گزارش "ورزش سه"، تابستان ۲۰۱۹ خامس رودریگز پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشت اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت. او که می دانست مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شد و در نهایت پیشنهاد اتلتیکو برای او جذاب تر بود؛ به خصوص اینکه تمایل داشت در شهر مادرید بماند.

پس از شکست ۷-۳ رئال از اتلتیکو در بازی های پیش فصل، انتقال خامس به اتلتیکو هم منتفی شد. خامس فصل را در ترکیب اصلی رئال شروع کرد ولی پس از یک مصدومیت بد، دیگر نتوانست به ترکیب رئال برگردد.

او تابستان ۲۰۲۰ سرانجام به صورت رایگان از رئال جدا و راهی اورتون شد تا در این تیم به روزهای اوجش برگردد.

خامس زیر نظر کارلو آنچلوتی شروعی خوب داشت ولی یکی دو مصدومیت روند رو به رشد او را متوقف کرد. با پایان فصل، کارلتو پیشنهاد جانشینی زیدان در رئال را قبول کرد تا بار دیگر خامس را تنها بگذارد. اتفاقی مشابه، سال ۲۰۱۵ در رئال و سال ۲۰۱۷ در بایرن نیز برای خامس رخ داده بود و او اکنون که کارلتو را در اورتون نمی بیند، درخواست جدایی داده است.

رافا بنیتس سرمربی جدید اورتون نیز روی جذب سه بازیکن دیگر به جای خامس فکر می کند. تا مدت ها به نظر می رسید مقصد بعدی خامس میلان باشد ولی هرگز پیشنهادی جدی به او ارائه نشد.

اکنون برخی شایعات حکایت از این دارند که اتلتیکو بار دیگر به خامس علاقه مند شده است. هنوز چیزی در مورد آینده مشخص نیست ولی ستاره کلمبیایی احتمالا فصل بعد در اورتون بازی نخواهد کرد.

تگ ها


خامس رودریگز آث میلان اورتون