میلان 3 - 1 کیه وو؛ ادامه پیروزی های روسونری با دبل ال پیپیتا

شاگردان گتوزو دومین پیروزی پیاپی خود در سری آ را جشن گرفتند. به گزارش مدال، در ادامه هفته هشتم سری آ ایت ......

شاگردان گتوزو دومین پیروزی پیاپی خود در سری آ را جشن گرفتند.

به گزارش مدال، در ادامه هفته هشتم سری آ ایتالیا عصر امروز دو تیم آث میلان و کیه وو در ورزشگاه سن سیرو رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری شاگردان گتوزو به پایان رسید.

ترکیب آث میلان
دوناروما، رودریگس، آباته، موساکیو، زاپاتا، بیلیا، کسیه، بوناونتورا، سوسو، هاکان، ایگواین

ترکیب کیه وو
سورنتینو، دی پائولی، روزتینی، بانی، باربا، ریگونی، رادووانوویچ، بیرشا، لریس، استیپنسکی، پلیسیر

مرد اول نیمه اول این دیدار گونسالو ایگواین بود، مهاجم آرژانتینی روسونری ها در دقایق 27 و 34 این دیدار دوبار دروازه کیه وو را باز کرد تا شاگردان گتوزو علاوه بر در ختیار داشتن توپ و میدان زمین بازی را در 45 دقیقه نخست با دستی پر ترک کنند.

شرایط این دیدار در نیمه دوم کمی آرام تر دنبال شد تا این که بناونتورا در دقیقه 56 با حرکتی زیبا و شوتی دیدنی توپ را برای سومین بار وارد دروازه کیه وو کرد، در ادامه بازیکنان میهمان برای جبران نتیجه تلاش زیادی کردند تا این که 63 توانستند تنها یکی از گل های خورده را جبران کنند این دیدار در نهایت با برتری 3-1 آث میلان به پایان رسید.


به جز گنسالو ایگواین که در این دیدار دبل کرد، سوسو دیگر بازیکن روسونری نیز شبی فوق العاده را با دادن سه پاس گل پشت سر گذاشت و سهم بزرگی در پیروزی تیمش داشت.

تیم قرمز و مشکی پوش شهر میلان حالا پس از شروعی ناامید کننده در ابتدای فصل با دو پیروزی پیاپی به رده 10 جدول صعود کرده است و کیه وو نیز با این شکست همچنان در قعر جدول باقی ماند.

تگ ها


سری آ فوتبال