میلان 3 - 2 سامپدوریا؛ بازگشت روسونری برای خروج از بحران

میلان در دیداری دشوار در خانه 2-3 سمپدوریا را مغلوب کرد. به گزارش مدال، روسونری در دیداری که ی ......

میلان در دیداری دشوار در خانه 2-3 سمپدوریا را مغلوب کرد.

به گزارش مدال، روسونری در دیداری که یک بار از حریف خود عقب افتاد، بازگشت بزرگی در خانه داشت تا بعد از 2 شکست متوالی، امشب 2-3 سمپدوریا را مغلوب کند.
 

بازی با برتری روسونری آغاز شد و آنها بعد از تدارک چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه 16 و با ارسال دقیق سوسو و ضربه سر پاتریک کوترونه به گل اول دست یافتند.

 

سمپدوریا خیلی زود به گل خورده واکنش نشان داد و در دقیقه 20 و با حرکت انفرادی ساپونارا و ضربه زمینی او به گوشه دروازه موفق شد گل خورده را جبران کند.

 

حملات تیم مهمان ادامه یافت و در دقیقه 30 سمپدوریا به گل دوم رسید. ارسال ساپونارا در محوطه با ضربه والی کوالیارلا همراه شد تا میلان گل دوم را نیز دریافت کند.

 

میلان خیلی زود در مقام جبران برآمد و در دقیقه 36 به گل تساوی رسید. یک و دوی ایگواین با کوترونه و ضربه تمام کننده مهاجم آرژانتینی در موقعیتی تک به تک میلان را به گل تساوی رساند تا 2 تیم در دیداری مهیج با تساوی 2-2 راهی رختکن شود.

 

با شروع نیمه دوم میلان باز هم نمایشی هجومی داشت و در دقیقه 53 با ضربه محکم ایگواین از پشت محوطه به گل برسد اما مدافعان سمپدوریا دروازه را نجات دادند.

 

حملات روسونری ادامه یافت و آنها در دقیقه 62 به گل سوم رسیدند. روی پاس رودریگز، سوسو پست محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دیدنی زننده گل سوم لقب گرفت.

 

در دقیقه 70 سمپدوریا باز هم در آستانه زدن گل تساوی قرار گرفت اما ضربه پرائت از پشت محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در اواخر بازی لاکسال از فاصله 2 قدمی دروازه بهترین بخت را برای زدن گل تساوی سمپدوریا شد اما ضربه او به بیرون رفت تا در نهایت میلان 2-3 سمپدوریا را مغلوب کند.

تگ ها


سری آ فوتبال