۱ میلیارد رضایت‌نامه؛ شرط عجیب دروازه‌بان رکورددار!

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان ایران، این روزها شرایط عجیبی را برای جدایی از تیم فوتبال ذوب‌آهن سپری می‌کند و با درخواست عجیب باشگاه اصفهانی مواجه شده است....

به گزارش "ورزش سه" فصل گذشته و پس از عدم توافق با مدیران وچان کردستان، زهرا خواجوی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که موفق به رکوردشکنی در فوتبال ایران شده بود و رکورد بیشترین زمان متوالی بسته نگه داشتن دروازه را در تیم وچان کردستان در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران به نام خود کرد، تصمیم به انتقال به تیم فوتبال ذوب‌آهن گرفت و فصل جدید را در این تیم اصفهانی گذراند.

اما خواجوی موفق به تکرار افتخارات گذشته در جمع ذوبی‌ها نشد و دستش از قهرمانی لیگ برتر، رویایی که با آن به جمع سبزپوشان اصفهانی پیوسته بود هم کوتاه ماند؛ البته که در آمار و ارقام انفرادی فصل نسبتاً خوبی را زهرا خواجوی در زادگاه خود پشت سر گذاشت.

او این روزها در اردوی تیم ملی حضور دارد، البته مصدومیت از ناحیه همسترینگ باعث شده تا نتواند در کنار دیگر دروازه‌بان‌ها زیرنظر جلال بشرزاد تمرین کند و به صورت اختصاصی زیر نظر پزشک تیم ملی خود را مهیای حضور در درون دروازه می‌کند، چرا که او امید اول ایراندوست برای حضور در دروازه در مسابقات پیش‌رو از جمله مقدماتی جام ملت‌های آسیاست.

اما علی‌رغم دغدغه مصدومیت، خواجوی یک دغدغه ذهنی بزرگ دیگر را هم دارد؛ او فصل گذشته با ذوبی‌ها قراردادی دو ساله امضا کرده و حالا برای جدایی از جمع بازیکنان ذوب‌آهن با سنگ بزرگ مدیران این باشگاه صنعتی مواجه شده است. مدیران باشگاه ذوب‌آهن در اقدامی عجیب به خواجوی اعلام کرده‌اند که در صورتی رضایت‌نامه او را خواهند داد که مبلغ یک میلیارد تومان به آن‌ها پرداخت شود!

عددی که اصلا در فوتبال زنان عرف نیست و نهایت قراردادها به ۳۰۰ میلیون تومان می‌رسد اما باشگاه اصفهانی این‌چنین و با این ترفند مبلغ رضایت‌نامه سنگین به دنبال حفظ دروازه‌بان ملی‌پوش خود است و از طرفی زهرا خواجوی با توجه به پیشنهادهایی که دارد، قصد جدایی از جمع ذوبی‌ها را دارد؛ او روز گذشته اعلام کرده که برحسب اعتمادی که به مدیران باشگاه داشته، قراردادش را دو ساله امضا کرده اما حالا این سنگ بزرگ مقابل پای او رفتار درستی نیست.

باید دید در روزهای آینده، سرنوشت مصدومیت او به کجا خواهد رسید و از چه زمانی می‌تواند تمرینات ویژه خود برای حضور در درون دروازه تیم ملی را آغاز کند و از طرفی سرنوشت تیم باشگاهی‌اش چه خواهد شد و چگونه با مدیران باشگاه ذوب‌آهن به توافق می‌رسد؛ توافق برای ادامه همکاری یا جلب رضایت آن‌ها برای انتقال به باشگاه دیگری.

تگ ها


فوتبال بانوان