۸ میلیون یورو برای ۴ فصل؛سردار وسوسه می‌شود؟

لیون بر خلاف فیورنتینا و رم بخدمت گیری سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را تکذیب نکرد و مدیر ورزشی این باشگاه فرانسوی به طور رسمی از علاقمندی خود و باشگاهش برای جذب سردار آزمون خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، البته در سال های اخیر هیچ گاه سردار آزمون و مدیر برنامه هایش از پیشنهادات تیم های اروپایی حرف نزدند و مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا و رم اخباری را تکذیب کردند که توسط رسانه ها منتشر شده بود. البته که مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به دلیل درخشش در ترکیب زنیت و هم چنین تیم ملی فوتبال ایران طبیعی است با پیشنهاداتی از سوی دیگر تیم های اروپایی مواجه شود که یکی از این تیم ها لیون است. پیش تر اکیب خبر داده بود لیون به سردار آزمون پیشنهاد ۷ تا ۸ میلیون یورویی برای ۴ فصل داده است و این مبلغ پیشنهاد پایه به مهاجم تیم ملی فوتبال ایران است.

سردار آزمون تا پایان فصل جاری با تیم زنیت قرارداد دارد و با وجود اینکه باشگاه روسی برای تمدید قرارداد وی وارد عمل شده تا کنون اتفاقی در این باره رخ نداده است.

جونینیو پرنامبوکانو مدیر ورزشی باشگاه لیون در مورد بخدمت گیری سردار آزمون به طور رسمی گفت:« ما آزمون را بسیار دوست داریم. من به شخص علاقه زیادی به او پپتر بوش دارم. آزمون بیشتر شبیه به یک مهاجم نوک است اما او را در بسیاری از مواقع در سمت چپ و پشت سر مهاجم نوک می بنییم. او قادر است در کنار مهاجم نوک بازی کند. هنوز نمی دانیم می توانیم به صورت قطعی او را جذب کنیم اما تلاش خود را می کنیم تا این انتقال صورت بگیرد.»

برای مشخص شدن وضعیت سردار آزمون باید تا ماه ژانویه صبر کنیم. او یا قرارداد خود را با تیم زنیت تمدید خواهد کرد یا توافقاتی با باشگاه لیون فرانسه خواهد داشت.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ لیون سردار آزمون