میلیچ: نه من و نه دیاباته دنبال جدایی نیستیم

مدافع چپ استقلال می گوید او و دیاباته دنبال جدایی از استقلال نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هروویه میلیچ و شیخ دیاباته دو بازیکنی هستند که از طریق وکلای خود باشگاه را تهدید کرده اند که در صورتی که مطالبات خود را نگیرند به این تیم برنخواهند گشت و قرار دادشان را فسخ می کنند.

با این حال هروویه میلیچ در مصاحبه ای که با سایت باشگاه استقلال انجام داد می گوید او و دیاباته آماده بازگشت به ایران است: نمیدانم چرا هر روز هواداران را با اخبار جدایی مان نگران می کنند، من و دیاباته هربار هم که با هم حرف زدیم صحبت از دلتنگی برای بازی ها بود که بتوذنیم برگردیم و دوباره برای استقلال بازی کنیم. 

او ادامه داد: ما هردو عاشق استقلال هستیم و از بازی در این تیم لذت میبریم. من و دیاباته حداقل در این ۱۰ روز اخیر با هیچ رسانه ای مصاحبه ای نکردیم و نمی دانم این همه مصاحبه از قول من و دیاباته چطوری انجام می شود.


مدافع استقلال در مورد بازگشت دیاباته به ایران هم گفت: هواداران نگران نباشند چون من ۳ روز پیش هم که با دیاباته حرف زدم بحث ما این بود که زودتر تمرینات شروع شود و با هم به ایران برگردیم. 

 میلیچ در پایان گفت: الان بخش عمده قراردادم پرداخت شده و از این بابت نگرانی ندارم و تنها خواسته ما این است که حقوق ما که ماه های قبل پرداخت نشده بوده و بد قولی انجام شده بود سر وقت پرداخت شود که مدیریت جدید شدیدا به دنبال انجام تعهدات می باشند.

بیشتر بخوانید:
واکنش احساسی بزیک نسبت به درگذشت جوان کرجی
کاوه رضایی در آستانه جدایی از شارلوا 
قصه فتح جام شگفت انگیز از زبان عبدالله ویسی

 

تگ ها


استقلال تهران هروویه میلیچ فوتبال ایران شیخ دیاباته استقلال Hrvoje Milić شیخ دیاباته استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال