میناوند: دربی کیفیت فنی نداشت

مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد باخت تیمش در دربی 86 گفت: به نظرم این بازی به هیچ عنوان در سطح یک دربی نبود و کیفیت فنی چندانی را شاهد نبودیم ......

مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد باخت تیمش در دربی 86 گفت: به نظرم این بازی به هیچ عنوان در سطح یک دربی نبود و کیفیت فنی چندانی را شاهد نبودیم ...

 مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد باخت تیمش در دربی 86 گفت: به نظرم این بازی به هیچ عنوان در سطح یک دربی نبود و کیفیت فنی چندانی را شاهد نبودیم. ضریب اشتباهات بازیکنان در دو تیم بالا بود و همین باعث شد هیچ کس از تماشای این بازی لذت نبرد.
او ادامه داد: از باخت تیم محبوبم بسیار ناراحتم و این طبیعی است که دلم می خواست پرسپولیس برنده بازی باشد. اما باید پذیرفت جمعه روز پرسپولیس نبود. خیلی وقت ها پیش می آید که همه چیز درست و اصولی پیش می رود اما در طول 90 دقیقه آن چیزی که باید اتفاق بیفتد، حادث نمی شود.
میناوند در مورد انتقاد هواداران نسبت به ترکیب برانکو تصریح کرد: هوادار حق دارد که انتقاد کند چون هیچ چیزی جز برد او را قانع نمی کند. اما حالم بد می شود وقتی بعد از یک فصل موفقیت با یک باخت همه آقایان کارشناس می شوند و حرف هایی می زنند واقعا خنده دار است.
وی افزود: من هم به عنوان پیشکسوت و هوادار انتقاداتی داشتم و دارم ولی تعویض های برانکو نشان داد که او دچار اشتباه شد. هم مهره هایش را به خوبی ارنج نکرد و هم رویکرد محتاطانه ای به بازی داشت. دو سه هفته ای است که تیم از نظر بدنی افت کرده و این کاملا طبیعی است. تیم در کوران مسابقات مختلف انرژی زیادی صرف کرده و حفظ بازیکنان در شرایط آمادگی کار سختی است. اما یادمان نرود که از زمان حضور برانکو تیم به شرایط ایده آلی رسیده و در آسیا و لیگ عملکرد فوق العاده ای داشته است. نباید همه چیز بر سر او خراب شود.
بازیکن اسبق پرسپولیس با تاکید بر اینکه نباید این باخت حاشیه ای را برای تیم به وجود بیاورد، خاطر نشان کرد: دربی 86 هم به تاریخ پیوست و نباید اجازه دهیم در این مقطع حساس تیم به حاشیه برود. ما رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم و آرامش مهمترین نیاز تیم در این روزهاست. امیدوارم برای بازی با الوصل تیم به خوبی ریکاوری شود و هواداران هم برای حمایت به ورزشگاه بیایند.

تگ ها


اخبار روز دربی 86