میناوند: سید جلال گفت کسی تماس نگرفته/کیروش می خواهد برانکو و کریمی جوابش را بدهند

مهرداد میناوند درباره دعوت نشدن سید جلال حسینی و اظهارات کی روش علیه برانکو و کریمی واکنش نشان داد ......


مهرداد میناوند درباره دعوت نشدن  سید جلال حسینی و اظهارات کی روش علیه برانکو و کریمی واکنش نشان داد.
به گزارش سایت مدال، مهرداد میناوند خطاب به کی روش چنین متنی را منتشر کرد : آقای کیروش!  علی کریمی نقدهایی داشته و سوالاتی. وقتی شما بزدلانه به یک اسطوره توهین کردید برخی ناگفته هایش را گفت تا مردم بدانند چگونه همه چیز به یک ایجنت و  روابط سالاری ختم می شود. علی کریمی مدتی است بخاطر آرامش تیم ملی سکوت کرده اما شما هر چند روز یک بار بدترین تهمت های ناروا و حرف های تند را به این اسطوره پاک و مردمی می زنید و یا با نیش زدن به برانکو منتظرید او و کریمی جواب دهند تا لابد پس فردا در صورت عدم نتیجه گیری  بگویید اینها و دیگران  حتی در آستانه جام جهانی هم حاشیه و تنش می ساختند. شما چرا هفته ها قبل در پاسخ به کریمی و برانکو این تهمت و این نیش ها را نزدید؟ پای خود را از کفش کریمی و برانکو بیرون بکشید. برای تان گشاد است.

آقای کی روش! علی کریمی بابت لگد زدن به ساک بعد از تعویض، هم در جام جهانی عذرخواهی کرد و هم بارها بعد از آن. برانکو هم در بازی بعدی تیم ملی او را نیمکت نشین کرد و مقابل پرتغال هم دایی را.حالا هم برانکو بخاطر اصولش قید مسلمان را زده و چون بازیکن فیکس دیگری  دوماه است  برای مذاکره به باشگاه نیامده  گفته است نمی خواهمش و جواب تان را هم نداده تا متهم به حاشیه سازی نشود. ان هم در حالی که دو یا سه ستاره دیگر تیم هم رفته اند و یا مصدومند.دیسپلین و جنتلمن بودن را از برانکو و صداقت و شجاعت کریمی به اعتراف در اشتباه، چیزی است که شما ندارید و عمری در حسرت آن خواهید بود.

آقای کی روش! منتظر بودم اسامی نهایی اعلام شود.قبل از ان امروز که با سید جلال عزیز حرف می زدم صادقانه می گفت هیچ تماس یا پیغامی نداشته برای دعوت احتمالی. چه راحت حق یکی از سه مدافع  برتر تاریخ فوتبال ایران که این فصل آمار گل های خورده پرسپولیس و تیم ملی بدون او دو برابر بوده پایمال شد. جرم سید سوپرمن شدن بود و با تمام  وجود جنگیدن برای تیم محبوب ما. او در تهران ماند و آنهایی به روسیه می روند که یا کم تجربه اند و یا پراشتباه. فدای سرت سید عزیز. بدان تا آبد در قلب هواداران می مانی. چه افتخاری بالاتر از این؟


آقای کی روش! با همه این احوالات آرزو می کنم دست پربرگردید چون پای سربلندی ایران مان در میان است. اگر آبرومندانه  نتیجه گرفتید دست مریزاد و اگر خدای ناکرده  چنین نشد و امید  مردم را ناامید کردید  باید پاسخگوی این حاشیه سازی ها و  حق کشی ها باشید.

تگ ها


ایران فوتبال