میناوند : صاحب پرسپولیس وزارت ورزش است

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مهرداد میناوند که در این فصل حامی بزرگی برای پرسپولیس و بازیکنان این تیم بوده، اعلام کرد نباید در شرایطی که بازیکنان تمام توان و تلاش خود را برای قهرمانی تیم به کار گرفته اند به آنها انگ بی غیرتی زد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، مهرداد میناوند که در این فصل حامی بزرگی برای پرسپولیس و بازیکنان این تیم بوده، اعلام کرد نباید در شرایطی که بازیکنان تمام توان و تلاش خود را برای قهرمانی تیم به کار گرفته اند به آنها انگ بی غیرتی زد.

میناوند در خصوص قهرمانی پرسپولیس گفت: پرسپولیس سال قبل هم باید قهرمان می شد اما این فصل لطف خدا شامل حال تیم شد و آقای برانکو و شاگردانش موفق به بالا بردن جام لیگ برتر شدند. تیم روند رو به رشدی را داشت و با وجود اینکه خیلی ها سعی در مانع تراشی برای تیم را داشتند اما پرسپولیس بسیار خوب و مقتدر پیروز شد.

وی در رابطه با اعتصاب بازیکنان پرسپولیس گفت: این مشکلات در فوتبال ما همیشه بوده و معطوف به زمان خاصی نیست. ما هم در گذشته حتی پولی را نگرفته بودیم به باشگاه بخشیدیم و اعتراضی هم نداشتیم. ما باید به بازیکنان این حق را هم بدهیم که مطالباتشان را طلب کنند. این واژه های بی تعصبی و بی غیرتی اصلا به بازیکنان پرسپولیس نمی چسبد. این بازیکنان پس از چند سال ما را خوشحال کرده اند وما نباید فراموش کنیم.

مدافع چپ سابق پرسپولیس و تیم ملی در ادامه گفت: صاحب این تیم وزارت ورزش است و اصلا نباید بگذارد کار تیم به اعتصاب بکشد. بالاخره این پول حق بازیکن و خانواده اش است و غیرت و تعصب را در زمین نشان داده است. بهتر بود مشکل در همان روز اول اعتصاب حل می شد و به بازی برابر ذوب آهن نمی کشید. کمی هشیارتر باید عمل کنیم و با نرفتن به استادیوم نباید تیم راتنها می گذاشتیم. البته من فکر می کنم در حال حاضر اتفاقاتی هم برای تیم خواهد افتاد و مدیریت آقای طاهری در حال اتمام است.

میناوند در خصوص اتفاقاتی که بعد از کسب عنوان قهرمانی باعث تلخی کام هواداران و بازیکنان شده، گفت: خیلی ها نمی خواستند پرسپولیس قهرمان شود اما پس از اینکه این اتفاق افتاد خواستن این قهرمانی را لوث کنند و با دشمنی و پرداختن بیش از حد به قضیه هانی قهرمانی تیم را کم رنگ کرده و حواشی را پررنگ تر جلوه دهند. این حاشیه سازی ها به عمد انجام می شود و دست های پشت پرده ای هست که در حال دامن زدن به حواشی است. همیشه در پایان فصل می خواهند برای فصل جدید بازیکن بخرند و این اتفاق جدیدی نیست اما این حواشی که یکی پس از دیگری جلو می رود مانع می شود که برانکو بتواند تیم را برای سال بعد خوب ببندد.

وی ادامه داد: امسال دوست و دشمن گفتند با تمام ناداوری هایی که در حق پرسپولیس اتفاق افتاد اما بازیکنان موفق شدند جام را به خانه ببرند. من فکر می کنم که آقای طاهری باید با حواس جمع تری حواشی را ببیند. بازیکنان هم حق دارند و پس از اینکه به تعهداتش عمل کرده کمترین کار ممکن پرداخت مطالبات و پاداش هایش است. وزارت ورزش باید زودتر ورود کند و پیش از بازی با الوحده مشکل بازیکنان را حل کند چون ما واقعا آنجا تنها شانس صعودمان به مرحله بعد را خواهیم داشت.

پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از مهدی طارمی و تکرار آقای گلی اش گفت: انتقادات بسیاری متوجه مهدی طارمی شده است و من بابت 18 گلی که زده بسیار خوشحال هستم. خداوند در دوجا می خندد یکی آنجا که بندگانش کسی را بالا می برند و او نمی خواهد و جایی که بندگانش تمام سعی خود را برای زمین زدن بنده ای می کنند او مانع می شود و مهدی طارمی را خدا عزیز کرد و بالا برد به همین خاطر نتوانستند او را خار کنند و من از این بابت خوشحال هستم.

 

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال