میناوند: لطفا انقدر دم از مکتب و مرامِتون نزنید

دعوای مهرداد میناوند و سرمربی و دروازه‎بان باشگاه استقلال بالا گرفت ......

دعوای مهرداد میناوند و سرمربی و دروازهبان باشگاه استقلال بالا گرفت.
به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: در روزهای گذشته حرف های مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی و شوخی او با سرمربی و دروازه بان استقلال حسابی حاشیه ساز شده است. میناوند در این برنامه الفاظی توهین آمیز برای علی منصوریان و سیدمهدی رحمتی به کار برد تا باشگاه استقلال وارد عمل شود و در بیانیه ای از این بازیکن شکایت کند. مهرداد میناوند اما به جای تلاش برای کم کردن حاشیه دوباره با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبرساز شد و برای استقلالی ها خط و نشان کشید. او در این باره نوشت:

«آقاى مربى آقاى به اصطلاح کاپیتان چه کسى رو از چه چیزى می ترسونید؟؟ شنیدم که گفته اید کسى وساطت نکند، من هم از همه پیشکسوتان میخواهم به هیچ وجه وساطت نکنند. می خواهم تا آخرش بروم. مگر آن روزى که در دیدار دوستانه با خونه به خونه خط دادید به سکوهایتان که مرا به باد ناسزا بگیرند عذرخواهى کردید که الان انتظار عذرخواهى دارید. در یک برنامه حرف هایى به صورت شوخى گفته شد که حقیقتا برخلاف میلم به زبان آوردم.

شما که لابی هاى قویتون رو به کار انداختید، کانال هاى جعلیتون شروع کردن به چاپ مصاحبه هاى خیالى از پیشکسوتان پرسپولیس. من با تک تکشون صحبت کردم و هیچکدومشان روحشان هم از این مصاحبه ها خبر نداشت. تمامیه مصاحبه هاى دیگران هم با تحریف همین سایت ها چاپ شدند. فعلا که شما از این فوتبال سود می برید و سکو و لابی قوى دارید و همه جوره در حال تخریب و ناسزاگویى بنده هستید. من که به این فوتبال نچسبیده ام و هیچ منفعتى هم از آن ندارم، اما دلم و پشتم گرم به این هواداران و مردم خونگرم است. من فرزند مکتب تیمى هستم که وقتى با بزرگ این باشگاه على پروین در تلویزیون شوخى کردم علیرغم شیطنتهاى زیاد اطرافیان این کار را یک شوخیه قشنگ و بانمک تلقى کرد.

پ.ن.١: لطفا انقدر هم دم از مکتب و مرامِتون نزنید برید یک سرى هم به سایت ها، پست ها و کامنت هاى هوادارانتون بزنید که چه سنگ تمامى گذاشته اند و مرا مورد کثیف ترین و شنیع ترین واژه ها قرار داده اند. هر چند که براى من تازگى ندارد و همیشه با جنبه بالاى خودم این تحرکات را نادیده گرفته ام.

پ.ن.٢: در یک جایى دیدند یک نفر زشت ترین الفاظ را نثار یک بنده خداى دیگرى می کند. علت را جویا شدند و گفتند چرا انقدر به این بنده خدا فحش رکیک می دهى گفت این فلان فلان شده به من گفته بى ادب. حالا شده داستان ما و مکتبشان را هم به رخ می کشند. هر چند حجازى ها و پورحیدرى ها فرزند خَلف این مکتب هستند و قابل ستایش. ولى این کجا و آن کجا».

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال