میهایلوویچ با فوتبال به جنگ سرطان می‌رود

با وجود پررنگ شدن شایعات کناره‌گیری میهایلوویچ از فوتبال به دلیل بیماری سرطان، سرمربی صربستانی قصد دارد با تداوم حضور در فوتبال به مبارزه با سرطان بپردازد....

به گزارش مدال؛ چند روز پیش بود که خبرهایی مبنی بر جدایی «سینیشا میهایلوویچ» از بلونیا به دلیل بیماری و مشکلات شخصی در رسانه‌های جهان منتشر شد اما حالا مربی صربستانی اعلام کرده که قصد ترک این تیم را ندارد و می‌خواهد با تداوم حضور در فوتبال به جنگ سرطان برود.

میهایلوویچ در کنفرانسی خبری و احساسی‌اش در اینباره گفت: «از آغاز پیش فصل تب داشتم. همسرم باور نداشت که مریض باشم، آزمایش دادم و مشخص شد به سرطان خون مبتلا شده‌ام. من همیشه تست پزشکی می‌دهم چرا که پدرم به دلیل سرطان فوت کرد. شما همیشه فکر می‌کنید سرطان سراغ شما نمی‌آید اما امیدوارم بیماری‌ام خیلی زود تشخیص داده شده باشد. من از ترس اشک نمی‌ریزم. من به بیماریم احترام می‌گذارم و با سینه‌ای ستبر به مصاف آن می‌روم، چشم در چشمِ رقیبم همچون گذشته، همانند کاری که در تمام سال‌های حضورم در فوتبال انجام دادم. می‌خواستم نخستین نفری باشم که بیماری‌ام را به صورت عمومی توضیح می‌دهم اما همه به من احترام نگذاشتند. برخی برای فروش بیشتر روزنامه‌هایشان زودتر این خبر را منتشر و رابطه دوستانه بیست ساله‌مان را خراب کردند. این مسئله من را آزار داد.»

در این بین «والتر ساباتینی» مدیر ورزشی نیز بلونیا تایید کرد که سرمربی ۵۰ ساله به کارش در این تیم ادامه خواهد داد: «تمام باشگاه کنار او هستند و ما با او ادامه می‌دهیم. سرمربی بلونیا هنوز سینیشا میهایلوویچ است. این مسئله از روی دلسوزی نیست و بلکه فنی است. او اگر حتی 100% آماده نباشد باز هم بهترین است.»

بیشتر بخوانید:

توتی به میهایلوویچ: در کنار هم با سرطان می‌‌جنگیم

تگ ها


سینیشا میهایلوویچ سرطان میهایلوویچ مبارزه با سرطان بلونیا سری آ بولونیا سری آ فوتبال