میکل آرتتا: آرسنال تیم مورد نظرم نیست

میکل آرتتا در مورد اهداف پیش روی خود برای پیشرفت آرسنال سخن گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از گذشت بیش از یک سال از حضور میکل آرتتا روی نیمکت توپچی ها، این تیم هنوز به تیم مورد نظر هواداران تبدیل نشده و این فصل نیز شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان ندارد. میکل آرتتا مدعی شد هنوز کار زیادی پیش روی آرسنال وجود دارد و این تیم در بسیاری از موارد محکوم به پیشرفت است.

میکل آرتتا گفت: "آرسنال فعلی خیلی خیلی از تیم مورد نظرم فاصله داشته و دور است. هنوز مسیر زیادی برای پیشرفت وجود دارد و کیفیت فراوانی باید به این تیم تزریق بشود.

ما باید در هنگام تصمیم گیری بسیار کارآمدتر باشیم، وقتی امکان کسب پیروزی وجود تر داشته سریع تر بوده و به دنبال کنترل بیشتر جریان بازی، پرس دفاعی بیشتر در نیمه زمین حریف، از دست کمتر توپ در نیمه خودمان و کلین شیت های بیشتر باشیم. مسیر زیادی برای پیشرفت وجود دارد و باید با خلاقیت بیشتر به دنبال زدن گل های فراوان باشیم.

وقتی به جدول لیگ نگاه می کنید متوجه می شوید جایگاه آرسنال قابل قبول نیست. ما آرسنال هستیم و نباید در اینجای جدول باشیم. اگر کسی از این شرایط راضی باشد اشتباه می کند. البته به نظر من نشانه هایی مبنی بر پیشرفت در تیم آرسنال وجود دارد. کافیست به عملکرد آرسنال در مقابل تیم های مختلف در چند ماه پیش و سبک بازی ما مقابل همان تیم در شرایط فعلی نگاه کنید و اینگونه متوجه پیشرفت آرسنال خواهید شد."

بیشتر بخوانید:

هراس آرسنال از اقدام احتمالی بارسلونا

آرتتا: بارسلونا؟ در آرسنال خیلی خوشحالم

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال