میکل آرتتا: بهترین مُسکِن کسب پیروزی است

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال مدعی شد به بازیکنان این تیم افتخار می کند....

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال امشب موفق شد با تک گل الکساندر لاکازت مقابل برایتون به برتری رسیده و بعد از دو هفته ابتدایی فصل برای اولین بار دو پیروزی متوالی کسب کند. میکل آرتتا، سرمربی جوان و اسپانیایی از عملکرد تیمش مقابل برایتون ابراز رضایت کرده و مدعی شد همه مسابقات برای آرسنال مانند یک مبارزه خواهند بود.

میکل آرتتا گفت: "می دانیم که در این فصل در کسب نتیجه شرایط چندان خوبی نداشته ایم، اما ما مقابل چلسی به پیروزی رسیدیم و این یک پیشرفت بزرگ بود. حضور در اینجا و کسب یک پیروزی دیگر نیز بسیار مهم است. من به بازیکنانم افتخار می کنم و از نتیجه گرفتن خوشحالم.

الکساندر لاکازت در شرایط خوبی قرار داشته و اعتماد به نفس زیادی دارد. ما می خواستیم شرایط تیم را در نیمه دوم تغییر داده و طراوت بیشتری به تیم ببخشیم. من فکر می کنم او در چند هفته گذشته در فرم خوبی قرار داشته و گلزنی کرده است.

امروز لاکازت در ابتدا کمر داشت و نتوانست در ترکیب اصلی قرار گیرد، اما او وارد میدان شده و باعث پیروزی آرسنال شد. ما به بازیکنان بزرگ نیاز داریم تا در این لحظات دشوار کاری بکنند و لاکازت بی شک قادر به انجام این کار است.

در نیمه دوم بسیار مطمئن تر به نظر رسیده و رو به جلوتر بازی می کردیم. بهترین دارو و مُسکِن کسب پیروزی است. پیروز شدن دنیای و داستان دیگری است و تصویر بسیار بهتر به نظر می رسد. اوضاع برای همه سرمربیان به اندازه کافی سخت بوده است و واقعا چالش برانگیز بوده است. من در برخی لحظات شرایط دشواری داشتم، اما افراد بزرگی در کنارم هستند. هیچ بازی آسانی در لیگ برتر وجود ندارد و هیچ چیز از دید ما تغییر نمی کند. هر بازی برای ما یک مبارزه است."

تگ ها


مایکل آرتتا آرسنال