میکل آرتتا: دنبال بهانه در مورد نتایج آرسنال نیستم

میکل آرتتا، سرمربی جوان آرسنال مدعی شد هرگز علاقه ای به بهانه جویی در مورد نتایج تیمش ندارد....


به گزارش "ورزش سه"، آرسنال دوران بعد از قرنطینه را بسیار بد آغاز کرده و دو شکست متوالی برابر منچسترسیتی و برایتون متحمل شده است. میکل آرتتا که حالا در همین مدت زمان کوتاه حضور روی نیمکت توپچی ها متحمل انتقادات زیادی شده، تاکید کرد تیمش بدون توجه به شرایط خاص فعلی به دبال کسب پیروزی باشد.

میکل آرتتا گفت: "بازی کردن در خانه و بدون هواداران همیشه دشوار خواهد بود. ما بخش بزرگی از آنچه این ورزش را بسیار ویژه می کند از دست داده ایم. اما به هر حال شرایط در حال حاضر اینگونه است و ما در این مقطع باید در استادیوم های فوق العاده و مانند گذشته ۱۱ به ۱۱ در مقابل حریفان خود به میدان برویم. پس باید سعی کنیم مبارزه کنیم و در بازی های آینده پیروز شویم، زیرا شرایط در حال حاضر همین است.

من فکر می کنم که روند آماده سازی بازیکنان آرسنال برای دو دیدار مقابل منچسترسیتی و برایتون متفاوت نبود. بنابراین من نمی خواهم به دنبال بهانه جویی باشم و مسئله آماده سازی را عامل این نتایج بدانم. من نمی خواهم وقتی تیمم مغلوب می شود از چنین بهانه هایی برای توجیح شکست های آرسنال استفاده کنم. تیم من باید فراتر از حد کافی آماده باشد تا بتواند حتی در چنین شرایطی موفق به کسب پیروزی شود و راحت به سه امتیاز دست یابد."

تگ ها


مایکل آرتتا آرسنال