میکل‌آرتتا و پاسخ به نگرانی ها درباره بیماری اوبامیانگ

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، ابراز امیدواری کرد که پیر امریک اوبامیانگ هرچه سریعتر روند بهبود خود را پشت سر بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، پیر امریک اوبامیانگ چند روز پیش ابتلای خود به بیماری مالاریا را تایید کرد. اوبامیانگ در پست اینستاگرامی خود نوشت: "سلام بچه‌ها، ممنون برای تمام تماس ها و پیغام ها. متاسفانه من چند هفته پیش و در زمانی که مشغول انجام وظیفه در تیم ملی گابن بودم مبتلا به مالاریا شدم.
این هفته چند روزی را در بیمارستان گذراندم اما با تشکر از دکترهای خوبی که به سرعت این ویروس را تشخیص دادند و درمان کردند، روز به روز بهتر می شوم. در این چند هفته گذشته اصلا احساس نمی کردم که خودم هستم اما خیلی زود قوی تر از همیشه باز خواهم گشت!"

وضعیت ستاره گابنی آرسنال باعث نگرانی هواداران این تیم شده اما میکل آرتتا در مصاحبه ای خبرهای خوبی در این باره داده است. آرتتا در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس گفت: " من بارها با او صحبت کرده ام و دیروز هم بعد از مدتها در محل تمرین حاضر شد. هنوز هم تحت معاینه پزشکان است و بهبود او کمی طول می کشد.
او لحظات سختی را پشت سر گذاشت و ما فقط می خواهیم به او ابزارهای لازم را بدهیم تا در اسرع وقت به شرایط مناسب برسد زیرا به او احتیاج داریم. "

آرتتا درباره احتمال حضور دوباره اوبامیانگ در ادامه مسابقات این فصل نیز گفت: " امیدوارم چنین اتفاقی رخ دهد. دیروز نشان داد که دنبال چنین چیزی است و امیدوارم که رفته رفته احساس بهتری داشته باشد و دوباره کمی از وزن از دست رفته خود را به دست آورد. من کاملاً در مورد او مثبت فکر می کنم."

تگ ها


مایکل آرتتا پییر امریک اوبامیانگ آرسنال