می توانم ۵ تا ۶ ساعت از مشکلات بارسا حرف بزنم

ستاره خط میانی بارسلونا فصل گذشته را فصلی ناامیدکننده برای باشگاه توصیف کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا فصل گذشته نتوانست برنده هیچ جامی شود. اتفاقی که از سال ۲۰۰۸ رخ نداده بود. پس از شکست ۸-۲ از بایرن و کنار رفتن از لیگ قهرمانان، بارسلونا دستخوش حواشی فراوانی شد.

با انتصاب رونالد کومان به جای کیکه ستین چندین بازیکن از فهرست کنار گذاشته شدند که این خود تنش ها را افزایش داد. لیونل مسی هم درخواست جدایی داد و چندین هفته بارسلونا وارد بحرانی بی سابقه شد اما در نهایت باشگاه، مسی را مجبور به ماندن کرد.

بارسا حالا بدون لوئیس سوارز، آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ و با تیمی جوان شده پای به فصل جدید گذاشته و از سه بازی نخست خود ۷ امتیاز کسب کرده است.

سرخیو بوسکتس که نام او نیز در میان جدا شده های احتمالی بارسا مطرح شده بود، در نشست خبری بازی اسپانیا و اوکراین و در پاسخ به سوالی در مورد شرایط بارسا گفت:« یک چیز اتفاقات بیرونی است که باید بگویم باشگاه در بهترین شرایط خودش نیست. یک چیز هم به داخل زمین بر می گردد و باید بگویم سال بدی را از هر نظر پشت سر گذاشتیم. نه فردی و نه تیمی خوب نبودیم. فوتبال یک ورزش تیمی است و اگر کل تمی خوب نباشد، تلاش فردی شما هم به نتیجه ای نمی رسد. اگر بخواهم به دقت و ریز به ریز در مورد مشکلات بارسا حرف بزنم، به ۵ تا ۶ ساعت زمان نیاز دارم.»

بوسکتس ادامه داد:« حالا روی فصل جدید تمرکز کرده ایم. می دانم که دیگر ۲۰ ساله نیستم و تنها چند سال دیگر از فوتبالم باقیمانده ولی احساس خوبی دارم. هر سال شرایط خاص خودش را دارد و قطعا امسال فرصت برای جبران خواهیم داشت. فصلی جدید شروع شده و امیدوارم در بارسا و نیز تیم ملی همچنان بتوانم خوب و مفید بازی کنم. معتقدم همچنان می توانم سال های بیشتری در خدمت تیم ملی هم باشم.»

بیشتر بخوانید:

بارتومئو بالاخره قهرمانی اروپای بارسا را جشن گرفت

داستان عجیب ترین خرید اریک آبیدال برای بارسا

 

 

تگ ها


سرخیو بوسکتس تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال