می توانم تصور کنم که مسی تا ۲۰۲۵ فوتبال بازی کند

لوئیس گارسیا، ستاره سابق تیم های لیورپول و بارسلونا تمجید ویژه ای از لیونل مسی انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت آینده فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یعنی لیونل مسی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اخیراً شایعاتی مطرح شد مبنی بر این که مسی قصد دارد بعد از پایان قراردادش در سال ۲۰۲۱ بلوگرانا را ترک کند. با این حال بعد از مطرح شدن این شایعات جوزپ بارتومئو، رئیس بارسلونا اعلام کرد که برنده شش جایزه توپ طلا در این تیم ماندگار خواهد بود.

مسی به تازگی پا به سن ۳۳ سالگی گذاشته اما او هنوز هم یکی از موثرترین ستاره های فوتبال دنیا و بهترین بازیکن لالیگا محسوب می‌شود چرا که در فصل جاری آمار خیره کننده ۲۲ گل و ۱۹ پاس گل را به ثبت رسانده است.

لوئیس گارسیا بازیکنی بود که در سال ۲۰۰۴ بارسلونا را به مقصد لیورپول ترک کرد؛ این یعنی درست زمانی که مسی پا به نوکمپ گذاشت. گارسیا حالا در مصاحبه ای به تمجید از لیونل مسی پرداخته و می گوید: " روش و سبک بازی لیونل مسی واقعاً چشمگیر است. او هر سال چیزهای متفاوتی را به ما نشان می دهد اما تعداد گل ها و پاس گل هایش تغییری نمی کند. حتی هر سال بیشتر می شود!

مسی خود را با چیزی که تیمش به آن نیاز دارد تطبیق می دهد و من می توانم تصور کنم که او تا سال ۲۰۲۵ همچنان فوتبال بازی کند."

تگ ها


لوئیس گارسیا لیونل مسی بارسلونا