می توانم جا پای مسی و رونالدو بگذارم

ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو مادرید اطمینان دارد که می تواند روزی ادامه دهنده راه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد و فاتح توپ طلا شود....

ژوائو فلیکس مهاجم پرتغالی تیم فوتبال اتلتیکومادرید یکی از بازیکنانی بود که وقتی با قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی از بنفیکا راهی پایتخت اسپانیا شد، خیلی‌ها انتظار داشتند او را در فهرست برترین‌‌های دنیای فوتبال ببینند. او اما هنوز نتوانسته رقم هنگفتی را که برای انتقالش به واندامتروپولیتانو صرف شد، توجیه کند.

فلیکس اما در گفت‌وگویی با شبکه TNT Sports برزیل مدعی شد تنها مصدومیت باعث شده است که او نتواند همتراز بازیکنانی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد، اما هنوز هم این شانس را دارد که هم‌ردیف نسل جدید ستاره‌های فوتبال مانند کیلیان امباپه و ارلینگ هالند قرار بگیرد.

فلیکس در پاسخ به این سؤال که آیا می‌‌تواند خودش را به سطح مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن و ستاره نروژی بوروسیا دورتموند و به‌عنوان جانشین‌های مسی و رونالدو برساند، گفت:« بله؛ من هنوز به بهترین سطح خودم نرسیده‌ام. در چند فصل اخیر مدام درگیر مصدومیت بوده‌ام و هیچ سالی نبوده است که برایم بدون مصدومیت سپری شود، اما زمانی که این اتفاق رخ دهد و بتوانم یک فصل بدون مصدومیت داشته باشیم، فکر می‌کنم که می‌توانم برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنم.»

فلیکس در فصل جاری تنها سه بازی در لالیگا و ۱۲۱ دقیقه در میدان حضور داشته است که در یکی از آنها هم اخراج شد. او در لیگ قهرمانان هم دو بازی انجام داده و ۱۰۶ دقیقه در میدان بوده است.

تگ ها


ژائو فلیکس ارلینگ هالند لیونل مسی بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن کیلیان امباپه کریستیانو رونالدو اتلتیکو مادرید منچستر یونایتد