می توانم روی جام بردن مورینیو با تاتنهام شرط ببندم

گلن هادل، اسطوره باشگاه تاتنهام معتقد است که این تیم تحت هدایت جزو مورینیو موفق خواهد شد...

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه لندنی تاتنهام در نوامبر سال ۲۰۱۹ ژوزه مورینیو پرتغالی را به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو انتخاب کرد تا به انتظار طولانی مدت خود برای کسب جام پایان دهد. این در حالی بود که پیش از این پوچتینو توانسته بود تاتنهام را تا فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند اما در آنها در بازی پایانی مغلوب لیورپول شده بودند.

روند عدم کسب جام تاتنهام فعلاً با مورینیو نیز ادامه داشته اما پیشرفت تیم لندنی تحت هدایت او کاملاً محسوس بوده است تا جایی که آنها در حال حاضر صدرنشین رقابت های لیگ برتر انگلیس محسوب می شوند؛ موضوعی که باعث شده گلن هادل امیدوار باشد که تاتنهام با مورینیو به یک جام بزرگ دست پیدا کند.

اسطوره باشگاه تاتنهام در این باره گفت: "ژوزه هرجا که برود فکر می کند با آن تیم می تواند لیگ برتر را فتح کند. به همین دلیل است که او موفق به فتح جام های سریالی شده است. شرایط لیگ برتر به گونه ای است که بسیاری از تیم ها از توانایی زیادی برخوردار هستند. با این حال فصل بسیار طولانی است اما تاتنهام نیز فرم خیلی خوبی دارد. ژوزه قبلا این کار را انجام داده و می‌داند که با توجه به زمان موجود خواهد توانست یک بار دیگر آن را تکرار کند.

او باور خود را به بهترین شکل ممکن به بازیکنان منتقل می کند. اگر مجموعه ای از هواداران، بازیکنان و یک تیم مدیریتی داشته باشید که معتقدند قرار است در مسابقات فوتبال برنده شوند، این فرمول جادویی است. یک زمان هیجان انگیز برای تاتنهام است. اگر من اهل شرط بندی بودم شرط می بستم آنها یک‌ جام بیشتر از لیگ نیز می بردند."

تگ ها


گلن هادل ژوزه مورینیو تاتنهام