می خواستم برای ماندن در PSG زانو بزنم

مدافع بلژیکی سابق پی اس جی می گوید دوست داشت در ادامه لیگ قهرمانان نیز پاریسی ها را همراهی کند....

به گزارش "ورزش سه"، توماس مونیه پس از چند سال درخشش در پاری سن ژرمن، در نهایت با اتمام قراردادش راهی دورتموند شد. این در حالی است که پی اس جی چهارشنبه باید در یک چهارم لیگ قهرمانان به مصاف آتالانتا برود و مونیه دوست داشت تیم سابقش را همراهی کند. حتی دورتموند هم با این قضیه مخالفتی نداشت ولی سران پی اس جی در این قضیه ورود نکردند.

توماس مونیه در انتقاد از رفتار باشگاه سابقش گفت:« نزدیک بود که پیش سران باشگاه دورتموند زانو زنم تا با ادامه حضور من با پیراهن پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا موافقت کنند. دورتموند مشکلی نداشت اما این پاری سن  ژرمن بود که این اجازه را به من نداد.

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه به من قول داد که در ادامه لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا خواهم کرد و تیم به من نیاز دارد اما به یکباره دیدم که در رسانه ها نوشتند من نمی خواهم تا پایان لیگ قهرمانان اروپا در پاری سن ژرمن حضور داشته باشم. برایم جالب بود که سران باشگاه هیچ واکنشی نشان ندادند و اصلا با من تماس نگرفتند.»

مونیه ادامه داد:« من ۱۰۰ درصد موافق بودم که تا پایان لیگ قهرمانان اروپا در پاری سن ژرمن بمانم. سران باشگاه در اقدامی عجیب به مدیر برنامه های من نامه زدند که من نمی توانم در تمرینات حضور پیدا کنم. واقعا شگفت زده شدم. آنها انسان های ترسویی بودند که رفتار خوبی با من نداشتند.»

تگ ها


بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن توماس مونیر