می‌خواستم به عنوان مهاجم به استقلال بیایم/از مصنوریان تشکر می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال که امروز قراردادش را با آبی پوشان امضا کرد، برنامه های خود برای این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر را تشریح کرد ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال که امروز قراردادش را با آبی پوشان امضا کرد، برنامه های خود برای این تیم در ادامه رقابت های لیگ برتر را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وینفرد شفر ۶۷ ساله که امروز به طور رسمی با امضا قراردادی ۶ ماهه هدایت استقلال را برعهده گرفت و جانشین علیرضا منصوریان شد در نشست خبری برنامه هایش برای این تیم را تشریح کرد.

متن کامل نشست خبری وینفرد شفر در همین خبر تکمیل خواهد شد...

خوشحالم اینقدر زیاد هستید!
سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال که با استقبال خوبی از سوی نمایندگان رسانه های ورزشی مواجه شده بود، در ابتدای صحبتهایش درباره حضور در تیم استقلال گفت: ممنون که شما با این تعداد زیاد آمده اید. این برای من مهم است.

می خواستم به عنوان یک مهاجم بیایم
وی افزود: خوشحالم که به ایران و چنین باشگاه بزرگی آمده ام. اولین هدفم این بود که به عنوان یک گلزن و مربی به ایران بیایم. وقتی شنیدم به عنوان مهاجم سنم بالاست، شغل مربیگری را انتخاب کردم.

از منصوریان و همکارانش تشکر می کنم
جانشین علیرضا منصوریان افزود: از هیات مدیره مدیرعامل و وزیر ورزش تشکر می کنم. صحبتهای مثبتی با افتخاری در امارات داشتم. از مربی و کادر فنی قبل هم بابت زحماتی که کشیده اند تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال