می‌خواستیم ثابت کنیم در مورد انگلیس اشتباه می‌کنند

دکلان رایس، هافبک تیم ملی انگلیس، می گوید بعد از مرحله گروهی بسیاری اسم آنها را از میان مدعیان خط زدند و این انگیزه شان را برای اثبات خود افزایش داده است....

به گزارش "ورزش سه"، خط هافبک تیم ملی انگلیس در مسابقه امشب برابر آلمان عملکرد کم نقصی از خود ارائه داد. یکی از ستاره های فوق العادهآن ها در مسابقه امشب دکلان رایس بود که با جنگندگی خود در میانه میدان اجازه نداد هافبک های خلاق آلمان به اندازه کافی راحت عمل کنند.

رایس در پایان بازی پیرامون این پیروزی تیم ملی انگلیس گفت: "این باور نکردنی است. بسیاری از مردم بعد از بازی‌های مرحله گروهی نام ما را کنار گذاشته بودند. ما می‌خواستیم ثابت کنیم که مردم اشتباه می کنند. با یک استادیوم پر که همه این عطش را داشتند تا آلمان را حذف کنند و این که نهایتاً پیش برویم."

رایس درباره رحیم استرلینگ و‌ هری کین: "رحیم استرلینگ گل‌های زیادی برای ما به ثمر رسانده و باز هم نشان داد که مردم اشتباه می‌کنند. هری کین نیز برای موقعیت های بزرگ ساخته شده و گلی را به ثمر رساند که خیال مان راحت کرد."

بازی یک چهارم نهایی: "ما نمی‌خواهیم خیلی به جلو نگاه کنیم اما بازی روز شنبه در رم یک مسابقه بزرگ برابر سوئد یا اوکراین خواهد بود. ما واقعاً به خود اعتقاد داریم؛ مخصوصا برگزاری نیمه نهایی در ومبلی انگیزه ما را افزایش می‌دهد."

تگ ها


تیم ملی انگلیس یورو ۲۰۲۰