می‌خواهم ثابت کنم می‌توان دفاع راست یونایتد باشم

دیوگو دالوت، مدافع راست پرتغالی منچستریونایتد، اعلام کرد که آماده است تا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی این تیم بجنگد و ثابت کند که شایستگی حضور در الدترافورد را دارد....

به گزارش "ورزش سه"، دالوت در تابستان ۲۰۱۸ با انتقالی ۲۴ میلیون دلاری از پورتو به منچستریونایتد پیوست. در آن زمان ژوزه مورینیو، سرمربی وقت شیاطین سرخ، او را بهترین مدافع راست اروپا توصیف کرد اما از آن زمان، تنها ۳۳ بازی برای منچستریونایتد انجام داد و با حضور آرون فن بیساکا در الدترافورد، کمتر در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت.

با این وجود، دالوت قصد ندارد پا پس بکشد و می خواهد تمام تلاشش را برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم اوله‌گنار سولسشر انجام بدهد.

او به اسکای اسپورتس گفت:" احساس خوبی است که بار دیگر احساس اعتماد به نفس می کنم و احساس می کنم که از نظر آمادگی بدنی، شرایط خوبی دارم. می خواهم سخت تلاش کنم و ثابت کنم که شایستگی بازی در اینجا را دارم. به همین دلیل به اینجا آمدم. می خواهم بهترین دفاع راستی باشم که می توانم در منچستریونایتد بازی کنم.

آن مصدومیت ها، تجربه بود که باید با آنها کنار بیایم. فوتبال همین است و باید برای روبرو شدن با چنین چالش هایی آماده باشید. البته وقتی این اتفاق رخ داد، جوان بودم اما در ذهنم، همیشه آماده هستم؛ همیشه تلاش می کنم تا مثبت باشم و در آینده، قوی خواهم بود؛ چه از نظر فیزیکی و چه ذهنی.

فکر می کنم این توانایی را دارم که به عنوان مدافع راست این باشگاه بازی کنم و باید این را نشان بدهم. رقابت با فن بیساکا؟ فکر می کنم این چیز خوبی است زیرا این مقداری چالش را سخت تر می کند.

ما در هر پست، بازیکنان زیادی داریم و ما به عنوان بازیکن، باید کار را برای سرمربی دشوار کنیم. او باید تنها ۱۱ نفر را انتخاب کند اما همه ما باید آماده باشیم و همه کاملا آماده بازی هستند."

تگ ها


منچستر یونایتد