می خواهم ۲۰۰ یا ۳۰۰ بازی دیگر در لیگ برتر انجام دهم

ریاض محرز معتقد است که منچسترسیتی فصل گذشته به اندازه کافی برای کسب جان خوب عمل نکرده است....

به گزارش "ورزش سه"، سلطه تیم پپ گواردیولا بر فوتبال انگلیس نهایتاً در فصل ۲۰-۲۰۱۹ از بین رفت و لیورپول موفق شد به مقام قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند. منچسترسیتی فصل گذشته را با ۱۸ امتیاز کمتر نسبت به تیم قهرمان پایان داد و با ۹ شکست نیز روبرو شد. آنها همچنین در لیگ قهرمانان اروپا نیز با حذف ناباورانه در برابر لیون از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

ستاره الجزایری منچسترسیتی یعنی ریاض محرز درباره کیفیت این تیم البته شرایط لیگ برتر انگلیس می گوید: " از نظر من لیگ برتر انگلیس بهترین لیگ دنیاست. البته من در همه لیگ ها بازی نکرده ام اما اینجا را بسیار دوست دارم. انجام ۲۰۰ بازی در این لیگ دستاورد شگفت انگیزی است اما من می خواهم ۲۰۰ یا ۳۰۰ بازی دیگر انجام دهم.

فکر می‌کنم که ما در فصل گذشته آنقدر خوب نبودیم که بتوانیم جامی بدست آوریم. اکنون اما می‌دانیم که باید پیشرفت کنیم تا در پایان فصل به چیزی که می خواهیم دست پیدا کنیم. من فکر می‌کنم که ما یک تیم بسیار خوب در اختیار داریم. با این حال مهمترین نکته ثبات و تمرکز است ما می خواهیم از این مسئله برخوردار باشیم."

ریاض محرز درباره بازی فردای منچستر سیتی در مقابل تیم سابقش یعنی لستر نیز گفت: " هر آن چیزی که من در آنجا به عنوان یک بازیکن و در تیم به دست آوردم شگفت انگیز بود. من لحظات شگفت انگیزی را در آنجا پشت سر گذاشته ام. یک بازی بسیار سخت خواهیم داشت‌. هر دو تیم فصل گذشته خوب بودند و بازیکنانی عالی در اختیار دارند. من نمی‌دانم لستر چگونه بازی می‌کند اما قطعاً یک دیدار سخت خواهد بود."

تگ ها


ریاض محرز منچستر سیتی لستر سیتی