می دانم قرار نیست برای رئال بازی کنم ولی.....

سنگربان سابق تیم ملی انگلیس و منچسترسیتی مشتاق است تا در خارج از لیگ برتر به فوتبالش ادامه دهد....

به گزارش "ورزش سه"، جو هارت بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۶ عضو باشگاه سیتی بود ولی با آمدن پپ گواردیولا او جایگاهش در این تیم را از دست داد و به صورت قرضی راهی تورینو شد. هارت پس از یک دوره حضور قرضی دیگر در وستهام بود که از تابستان ۲۰۱۸ به صورت قرضی راهی برنلی شد ولی اوضاع در این تیم هم خوب پیش نرفته است.

هارت از دسامبر ۲۰۱۸ و پس از شکست ۵-۱ از اورتون، دیگر در لیگ برتر به میدان نرفته و تنها ۱۹ بازی برای برنلی انجام داده است. قرارداد او در پایان فصل تمام می شود و او قصد ندارد در انگلیس به فوتبالش ادامه دهد.

هارت در این رابطه گفت:« شاید اگر موفقیت هایی که در لیگ برتر به دست آورده ام را نداشتم، برای ترک لیگ برتر آماده نبودم. چیزی که می خواهم این است که دوست دارم بخشی از یک پروژه مهم باشم. می دانم قرار نیست به رئال مادرید بروم ولی عطش و انگیزه ام را از دست نداده ام و می دانم که در فوتبال اوضاع چگونه پیش می رود.»

هارت ادامه داد:« لیگ برتر برای من فوق العده بوده ولی دوست دارم چالشی دیگر در خارج از انگلیس را تجربه کنم. البته که دوست دارم یک فرصت جدید دیگر در انگلیس نصیبم شود ولی می دانم که کار دشواری خواهد بود. من هنوز دروازه بان خوب و با تجربه ای هستم. در انتهای فصل بازیکن آزاد خواهم بود و انگیزه های فراوانی هم دارم.»

تگ ها


تیم ملی انگلیس جو هارت برنلی رئال مادرید