می دانیم چقدر قهرمانی سخت است، پس تبریک!

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس نیز قهرمانی اینتر در سری آ را تبریک گفته است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امروز با توجه به تساوی دو تیم آتالانتا و ساسولو فاتح اسکودتو شده و نوزدهمین قهرمانی خود در تاریخ رقابت های سری آ را رسما جشن گرفت. فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس ضمن اشاره به سلطه ۹ ساله این باشگاه در سری آ مدعی شد به احترام اینتر و آنتونیو کونته کلاه از سر بر می‌دارد.

فابیو پاراتیچی گفت: "ما به اینتر و آنتونیو کونته تبریک می گوییم. ما می دانیم که پشت هر موفقیتی شور و اشتیاق، عشق به فوتبال و فداکاری وجود دارد، بنابراین متوجه هستیم که چقدر برای کسب پیروزی باید مبارزه کرد. زیرا ما خیلی برای بالا ماندن تلاش کردیم و فکر می کنم تا امروز بیش از ۳۰۰۰ روز بود که در قله فوتبال ایتالیا بودیم.

آنچه ما به دست آوردیم یک رکورد تاریخی، در سری آبی نظیر و در صحنه جهانی نیز تقریبا منحصر به فرد بود. تبریک به اینتر آنها شایسته فتح اسکودتو بودند و ما کلاه خود را به نشانه احترام برای آنها بر می‌دارد. صرف نظر از نتایج دیگر، ما باید روی بازی امشب خودمان مقابل کالیاری و نتیجه ای که می خواهیم تمرکز خواهیم کرد.

احتمال اخراج آندره آ پیرلو در پایان فصل؟ من هر روز چند بار با پیرلو صحبت می کنم، بنابراین نیازی به صحبت در مورد موضوع متفاوت از اتفاقات معمول نیست."

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال