نائیج‌پور: مقابل بهترین‌های لیگ بدون شکست بودیم

مدافع نفت مسجد سلیمان می‌گوید که مقابل تیم های بزرگ بدون شکست بودند و این نشان از عملکرد خوب نفتی‌ها دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت مسجدسلیمان توانست مقابل فولاد که یکی از تیم‌های مدعی نشان داده، به پیروزی دست پیدا کند. مصطفی نائیج‌پور در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ما طبق آنالیزهایی که در این هفته داشتیم، می‌دانستیم که فولاد تیمی دونده‌ای است. به نظر من فولاد یکی از سختکوش‌ترین تیم‌های لیگ ما بوده و نتایج خوبی هم گرفته بودند، اما خدا را شکر توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و در نهایت با ۳ امتیاز از زمین خارج شویم.

او در خصوص فراز و نشیب‌های تیم نفت مسجدسلیمان گفت ما در بازی‌های بزرگی مثل دیدار با پرسپولیس و تراکتور به نتیجه تساوی دست پیدا کردیم و سپاهان را بردیم و فولاد را هم شکست دادیم: این موضوع نشان دهنده این است که ما مقابل تیم‌های بزرگ باختی نداشتیم و دو شکست ما یکی مقابل نساجی بود که واقعاً در آن دیدار داوری مشکل داشت و گل سالم ما را آفساید گرفتند و مقابل مس رفسنجان هم باخت داشتیم؛ آنها نیز با هزینه ‌ای کرده‌اند، نتوانسته بودند نتایج خوبی بگیرند و در دیدار با ما خیلی با انگیزه بودند.

مدافع نفت مسجدسلیمان درباره دیدار هفته آینده مقابل ماشین‌سازی تبریز عنوان کرد: امسال همه بازی‌های لیگ سخت است؛ با اینکه ماشین‌سازی هم خوب امتیاز نگرفته ولی ما در تبریز بازی داریم و این تیم صد درصد به دنبال برد است و به مساوی و باخت فکر نمی‌کنند‌. ما هم طی یکی، دو روز آینده ریکاوری می‌کنیم و با آنالیز هایی که انجام خواهیم داد، ان‌شاءالله نتیجه خوبی می‌گیریم.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 1 - فولاد 0

نشست خبری هاشمی نسب پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال