ناامیدی رئال مادرید؛ تصمیم نهایی ستاره آلمانی

کای هاورتز، ستاره آلمانی و ۲۲ ساله لورکوزن قصد دارد در تابستان پیش رو راهی چلسی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فلورنتینو پرز دیشب و بعد از قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اعلام کرد این تیم احتمالا در تابستان خرید بزرگی نخواهد داشت تا اندک امیدهای هواداران این تیم برای جذب ستاره های جدید نیز از دست برود. نشریه کیکر امروز در گزارشی اعلام کرد کای هاورتز تصمیم خود را برای فصل بعد گرفته و به زودی قرارداد جدیدش را با باشگاه چلسی به امضا خواهد رساند.

عملکرد فوق العاده این هافبک خلاق باعث شد تیم های بزرگی برای خرید او اقدام کنند. بایرن مونیخ یکی از تیم های خواهان کای هاورتز بود، اما بعد از نهایی شدن خرید لروی سانه این انتقال منتفی شد. رئال مادرید نیز برای جذب او اقدام کرده بود، اما مبلغ بالای درخواستی لورکوزن مدیران این باشگاه را از جذب ستاره آلمانی منصرف کرد.

اگرچه لورکوزن مبلغی ۸۰ میلیون یورویی را برای خرید کای هاورتز درخواست کرده، اما نشریه کیکر پیش بینی کرد این انتقال با رقمی در حدود ۶۵ میلیون یورو نهایی خواهد شد. این در حالیست که چلسی در تابستان امسال دست به خریدهای بزرگی دیگری نیز زده و بازیکنانی چون تیمو ورنر و حکیم زیاش را نیز به ترکیب اضافه کرده است. با جذب احتمالی کای هاورتز، باید آبی های لندن را موفق ترین تیم بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال خطاب کرد.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR
 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان کای هاورتز نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقلات کای هاورتز چلسی بایر لورکوزن رئال مادرید لیگ برتر Bundesliga لالیگا فوتبال