ناامیدی زیدان از ستاره ولزی رئال مادرید

زیدان خواهان جدایی گرت بیل است...

گرت بیل در دومین مقطع حضور زیدان نیز وضعیت مناسبی ندارد.

به گزارش مدال، به نقل از مارکا، رئال مادرید شب گذشته در زمین لگانس با تساوی 1-1 متوقف شد و حالا تنها شش بازی تا پایان فصلی اسف بار فاصله دارد.

در این بازی، گرت بیل کار را از روی نیمکت شروع کرد و در نیمه دوم نزدیک به 30 دقیقه کنار زمین مشغول گرم کردن بود تا اینکه زیدان به او در دقیقه 80 اجازه ورود به زمین را داد.

چهره بیل در کنار زمین، حرف ها با خود داشت و بارها به نیمکت نگاه می کرد تا شاید زیزو به او دستور ورود بدهد اما این اتفاق دقیقه 80 رخ داد و پیش از آن شاهد بود که لوکاس واسکز زودتر از او راهی زمین شد. بیل در 10 دقیقه حضورش در زمین نیز نتوانست کار خاصی در میدان انجام دهد.

اوضاع برای بیل حتی پس از بازگشت زیدان هم خوب پیش نمی رود. او پس از بازگشت زیزو در سه بازی از 5 بازی فیکس بوده و تنها در دو بازی 90 دقیقه کامل در میدان حاضر بوده است. پس از اینکه او در دو بازی برابر سلتا و اوئسکا از ابتدا در ترکیب قرار داشت و تا انتها نیز بازی کرد، مقابل والنسیا  در 26 دقیقه پایانی وارد زمین شد و سپس در بازی با ایبار با وجود فیکس بودن، دقیقه 77 تعویض شد. شب گذشته نیز تنها 10 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

واقعیت این است که به نظر نمی رسد شرایط بیل با زیدان هم بهتر شود و مرد فرانسوی از حالا به فروش او در تابستان فکر می کند. نیمکت نشینی بیل در بازی با لگانس، پیام نگران کننده جدیدی برای بیل محسوب می شد. ستاره ای که دوست دارد در رئال بماند و دستمزد هنگفت 17 میلیون یورویی خود را دریافت کند اما زیزو از اعتماد به او خسته شده و ترجیح می دهد به دوران حضور 6 ساله ستاره ولزی پایان دهد.

تگ ها


گرت بیل رئال مادرید لالیگا فوتبال