ناامیدی مطلق؛ ۱۶۰هزار یورو برای بازیکن اخراجی

۱۶۰ هزار یورویی که یک هوادار اینترناسیونال پرداخت کرده بود تا رودینی برابر فلامینگو به میدان برود، به کار نیامد و ستاره برزیلی همه را ناامید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فلامینگو شب گذشته در حساس ترین بازی هفته لیگ برزیل توانست ۲-۱ بر اینترناسیونال پیروز شده و به فاصله یک هفته تا پایان بازی ها شانس اول قهرمانی لقب بگیرد.

اینتر از این بازی یک مساوی می خواست تا همچنان گزینه اول قهرمانی باشد اما در حالی که ابتدا گل نخست را هم زده بود، دو گل دریافت کرد و در نهایت بازنده بازی شد. خورخه سامپائولی سرمربی مشهور آرژانتینی اینتر هم در این بازی به دلیل اعتراض شدیدش به داور اخراج شد.

پیش از این بازی یک اتفاق جالب همه چیز را تحت الشعاع قرار داده بود. رودینی بازیکن قرضی فلامینگو در اینتر به دلیل یک بند جالب اجازه بازی مقابل تیم اصلی اش را نداشت. اینتر باید ۱۶۰ هزار یورو پرداخت می کرد تا رودینی مجوز حضور در میدان را پیدا کند و یک هوادار متمول اینتر هم این مبلغ را پرداخت کرد تا رودینی در بازی حاضر باشد.

رودینی اما نمایش ضعیفی برابر فلامینگو داشت. او روی گل اول حریف مقصر بود و دقیقه ۴۶ نیز اخراج شد تا عملا ۱۶۰ هزار یورو هزینه برای حضور او در بازی پوچ و بیهوده شود.

تگ ها


فوتبال جهان برزیل فلامینگو فوتبال