ناتس‌کانتی؛ تیم بدون لباس!

بیانکونری تصمیم گرفت با تقبل بخشی از هزینه‌های باشگاه ناتس‌کانتی، دین 116ساله‌ا‌ش به این باشگاه انگلیسی را بپردازد، اما پوما مانع انجام این کار شد....

بیانکونری در اولین سال تأسیس با پیراهن‌هایی به رنگ صورتی بازی می‌کرد، اما از سال 1903 به دنبال اتفاق عجیبی که برای پوشاک این تیم رخ داد، بانوی پیر مجبور شد پیراهن‌های راه‌راه سفید و مشکی تیم ناتس‌کانتی را قرض بگیرد و از آن سال به بعد، پرافتخارترین تیم ایتالیا همان طرح را برای پیراهن اصلی‌اش حفظ کرد و به بیانکونری (سفیدومشکی) معروف شد. این روزها اما باشگاه ناتس‌کانتی که سال 1862 تأسیس شده و جزو باقدمت‌های فوتبال انگلیس است، با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند تا جایی که این تیم دسته چهارمی حتی در تهیه پوشاک بازیکنانش هم دچار مشکل شده است.

طبق گزارش نشریه ناتینگهام پست انگلیس، لیلیان گرینوود، مدیراجرایی باشگاه ناتس‌کانتی با توجه به مشکلات مالی این باشگاه، نامه‌ای به باشگاه یوونتوس نوشته و از آنها خواسته است که به این تیم بحران‌زده کمک کنند. یوونتوسی‌ها هم برای اجابت خواسته گرینوود ابراز آمادگی کرده و از او خوسته‌اند جزئیات مربوط به چگونگی ارسال پیراهن‌های مورد نیاز این باشگاه را برای فصل 20-2019 ارسال کند. ماجرایی که البته با مخالفت اسپانسر باشگاه، پوما روبه‌رو شد و برند پوما اجازه نداد ییونتوس و آدیداس لباس رایگان در اختیار آنها بگذارند.

تگ ها


ناتس‌کانتی لیگ برتر فوتبال