نادری از جیب خودش پول رضایت نامه را داد

رئیس هیئت مدیره استقلال اعلام کرد که مبلغ پرداختی این باشگاه به محمد نادری، یک مبلغ بر اساس عرف بازار بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از بحث هایی که این چند روزه در رسانه ها مطرح می شد، مربوط به هزینه های جذب محمد نادری برای استقلال بود. آنگونه که مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال عنوان کرد، نادری از جیب خودش برای حضور در استقلال مبلغ زیادی هزینه کرده که این صحبت های عبدیان با واکنش های زیادی همراه شد.


اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور در شبکه خبر در پاسخ به این سوال که صحبت های عبدیان در مورد اینکه نادری شخصا برای حضور در استقلال هزینه کرده کمی غیر قابل باور است، گفت: آقای نادری باید مبلغی را بابت رضایت نامه اش به باشگاه بلژیکی می داد که ایشان این قضیه را پذیرفت که شخصا از جیبش برای دریافت رضایت نامه اش اقدام کند. 


خلیل زاده ادامه داد: ما مبلغی را بر اساس عرف بازار به آقای نادری پرداخت کرده ایم. صحبت های آقای عبدیان در این خصوص درست بوده است و نادری از جیب خودش مبلغی را بابت رضایت نامه پرداخت کرده است. 


رئیس هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در تراز مالی قرارداد نادری با آبی پوشان، مبلغی به وی رسیده است یا نه پاسخ داد: مبلغ قرارداد ما با نادری به میزانی بود که بیشتر از هزینه رضایت نامه این بازیکن شد و مبلغی برای ایشان باقی ماند. ما پولی را بابت قرارداد و مبلغی را بابت آپشن به ایشان پرداخت کرده ایم. من به همه هواداران اعلام می کنم که مبلغ قرارداد ما با نادری بالا نبوده است.


وی در پاسخ به این سوال که چرا مدیرعامل پرسپولیس به سرعت انتخاب می شود ولی استقلال مدت هاست با سرپرست به کارش ادامه می دهد گفت: استقلال نزدیک به مدت یک ماه است با سرپرست اداره می شود. من فکر میکنم مشکلاتی که در استقلال داشتیم بزرگتر بود. مشکلاتی نظیر بحث انتخاب سرمربی، پرداخت بدهی ها، باز شدن پنجره نقل و انتقالات، بحث قرارداد بازیکنان و پرداختی به آنها بود.


وی ادامه داد: در این مدت تمام اعضای هیئت مدیره هر کدام نقش مدیریتی ایفا کردند تا مشکلات حل شود که این اتفاق رخ داد. ابتدا باید مشکلات ما نظیر باز شدن پنجره حل می شد که هر ثانیه اش برای ما دردسر ساز بود. به این نتیجه رسیدیم ابتدا مشکلات را حل کنیم.


خلیل زاده افزود: در این مدت آقای مددی نیز خوب کار کرده اند. اعضای هیئت مدیره نظیر آقایان عبدیان، نظری، زبده خود آقای مددی هر روز از صبح تا غروب جلسه داریم و کارها را با یکدیگر تقسیم کرده ایم. مثلا بحث جذب بازیکنان که برعهده مهندس عبدیان است یا بحث سخنگویی باشگاه که وظیفه اش بر عهده آقای نظری است و از لحاظ جلسات مالی بر عهده آقای زبده و مسائل اقتصادی را خودم اداره میکنم.

بیشتر بخوانید:

نادری به مزار پورحیدری می رود

نادری مبلغ رضایتنامه‌اش را خودش می‌پردازد/ ویدیو

 

 

تگ ها


استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال