نادری: انتظار داشتم وقتی در تراکتور بودم به‌عنوان پدیده جایزه بگیرم

مدافع جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی مراسم بی‌نظمی بود و به این علت، زودتر رفتم....

نادری: انتظار داشتم وقتی در تراکتور بودم به‌عنوان پدیده جایزه بگیرم

به گزارش مدال، محمد نادری یکی از حاضران در مراسم انتخاب بهترین‌های فصل هجدهم بود. او در بخش پدیده‌های فصل انتخاب شد ولی در این بخش، جایزه اصلی به اللهیار صیادمنش رسید. مهاجم پیشین استقلال که به فنرباغچه ترکیه پیوسته و شرایط بدی هم ندارد. با این حال، نادری در مراسم حضور داشت ولی با ناراحتی به خانه برگشت آن هم قبل از پایان مراسم. 
نادری در این مورد گفت: «ناراحت نشدم، مهم هم نیست. این‌طور قسمت بود که باز هم جایزه نگیرم. البته انتظار داشتم وقتی در تراکتور بازی می‌کردم، به عنوان پدیده جایزه را دریافت کنم. حتی آن زمان برای دریافت جایزه پدیده فصل، استرس هم داشتم ولی باز هم نشد.» 
از او پرسیدیم چرا قبل از پایان مراسم، از سالن خارج شدی؟ که این‌طور پاسخ داد: «خیلی مراسم بی‌نظمی بود و به این علت، زودتر رفتم. نظر دیگری هم در مورد این مراسم ندارم. البته رسیدن به عنوان پدیده فصل، جایزه مهمی است ولی قسمت نبود که به دست بیاورم. امیدوارم در سال‌های آینده نیز بتوانم یکی از گزینه‌های کسب چنین جوایزی در بخش‌های دیگر باشم.» 
او درخصوص بازی با تراکتور در تبریز نیز افزود: «با تیم قابل احترامی بازی داریم که بازیکنان بسیار خوب و سرشناسی هم در ترکیبش دارد. آن‌ها از کادر فنی قدرتمندی بهره می‌برند و کاپیتان‌های تیم ملی را در اختیار دارند. با این حال، ما برای برد راهی تبریز می‌شویم و امیدوارم با کسب سه امتیاز و دست پر به خانه برگردیم. نه تنها در این بازی، بلکه برای همه دیدارها، هدف‌مان کسب پیروزی است و در طول نیم‌فصل اول، می‌خواهیم امتیازات را جمع کنیم تا در مسیر قهرمانی، به خواسته و هدف‌مان برسیم.»

بیشتر بخوانید:

ناراحتی بازیکنان پرسپولیس از نحوه انتخاب‌ برترین‌های لیگ هجدهم!

 

 

تگ ها


محمد نادری پرسپولیس مراسم برترین های لیگ برتر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال