نادری در پرسپولیس ماندنی شد

پرسپولیسی‌ها تلاش زیادی کردند تا نادری را با قرارداد دائمی به خدمت بگیرند، اما این امر میسر نشد و آنها وادار شدند به صورت قرضی او را حفظ کنند....


محمد نادری مدافع جوان سرخ‌پوشان که از نیم‌فصل دوم به جمع سرخ‌پوشان اضافه شد، بسیار زود جایگاهش را در ترکیب این تیم بدست آورد.
به گزارش مدال، مدیران باشگاه تلاش زیادی داشتند تا برای فصل نوزدهم، این بازیکن را به صورت قطعی در اختیار بگیرند، اما دو مشکل بزرگ بر سر راه‌شان قرار گرفت؛ اول اینکه باشگاه کورتریک برای دادن رضایتنامه به نادری، خواستار رقمی در حدود ۲۰۰ هزار دلار شد و همچنین مدیران باشگاه نتوانستند بدون واسطه با نادری مذاکره کرده و کار را جلو ببرند. گویا مدیربرنامه‌های این بازیکن تمام راه‌ها را مسدود کرده تا خودش به فعالیت بپردازد و پروژه ادامه فعالیت نادری در پرسپولیس را پیش ببرد. البته پرسپولیسی‌ها حس خوبی از این اتفاق ندارند و اعتقادشان این است که، چون مربی معرفی شده توسط این ایجنت، مورد قبول باشگاه نبود، او نیز در اخذ رضایتنامه نادری از کورتریک بلژیک مسائل دیگری را در مذاکراتش وارد کند!
یکی از مسئولان باشگاه در مصاحبه‌ای گفت: «در شرایط فعلی یک راهکار برای ما باقی‌مانده که بتوانیم نادری را حفظ کنیم؛ به باشگاه کورتریک گفته شد که پرسپولیس توانایی پرداخت رقم درخواستی برای رضایتنامه قطعی و دائمی را ندارد ولی می‌توانیم مدت زمان حضور نادری به عنوان یار قرضی در پرسپولیس را تا پایان فصل نوزدهم تمدید کنیم. بابت همین موضوع نیز به زودی پولی به حساب کورتریک واریز می‌کنیم تا خیال همه راحت شود.»

بیشتر بخوانید:

لیست بازیکنان پرسپولیس در صورت ماندن بیرانوند، رسن، نادری و جذب شکاری

تگ ها


نقل و انتقالات پرسپولیس محمدنادری آمار محمد نادری محمد نادری پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال