Banner

نادری: ویلموتس یک مربی جوانگراست/ بیرانوند نیازی به تعریف ندارد

محمد نادری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از دعوت به تیم‌ملی، در مورد مارک ویلموتس، شکست برابر تراکتور و دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان صحبت کرد...

به گزارش مدال، اسامی تیم ملی برای بازی با هنگ‌کنگ اعلام شد و مارک ویلموتس ۲۳ بازیکن را به اردو فراخواند. یکی از بازیکنانی که برای سفر به هنگ‌کنگ دعوت شد، محمد نادری مدافع چپ فیکس پرسپولیس است. دیروز در حالی با این جوان تکنیکی صحبت کردیم که احساس دوگانه‌ای داشت. از یک طرف تیمش پرسپولیس به تراکتور باخته بود و ناراحت بود و از طرف دیگر حس خوبی به خاطر دعوت به تیم ملی داشت. مصاحبه ما با محمد نادری را بخوانید.
تبریک می‌گوییم. دوباره به تیم ملی دعوت شدی.
بله، خدا را شکر می‌کنم. افتخار هم می‌کنم که بار دیگر مورد اعتماد و توجه سرمربی تیم ملی قرار گرفتم و دعوت شدم. امیدوارم بتوانم به این اعتماد پاسخ مثبت بدهم.
آن اوایل هم که مارک ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده بود درمصاحبه‌ای گفتی که ویلموتس جوان پسند است. 
بله، مارک ویلموتس در بلژیک هم نسل جوان بازیکنان تیم ملی این کشور را ساخت. او یک مربی جوانگراست که در ایران هم همان شیوه را دنبال می‌کند.
فکر می‌کردی به تیم ملی دعوت شوی؟
امیدوار بودم، اما وقتی اسامی دعوت‌شدگان را دیدم خوشحال شدم. هر چند هنوز بابت باخت به تراکتور ناراحت هستیم.
هواداران پرسپولیس با این شکست مقابل تراکتور خیلی نگران شدند.
تازه دو بازی از لیگ نوزدهم گذشته و مطمئن باشید باز هم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است. البته ما شرمنده هواداران شدیم ولی بازی در تبریز و آن جو تماشاگرانش خیلی سخت است.
چرا در دقیقه ۶۷ تعویض شدی؟
تصمیم سرمربی بود و می‌خواست گل خورده را جبران کنیم.
قبول داری مثل همیشه نبودید؟
به هر حال فوتبال همین است. یک روز خیلی خوب هستی و ممکن است روزی دیگر از شرایط ایده‌آل فاصله بگیری. با این وجود همه بچه‌ها تلاش خود را کردند که از این مسابقه حساس و نفسگیر با دست پر خارج شوند، اما نشد که نشد!
علیرضا بیرانوند هم گل بدی خورد.
علیرضا بیرانوند بهترین گلر ایران و آسیاست. او یک واکنش استثنایی به ضربه بازیکن پرویی تراکتور نشان داد. او نیازی به تعریف و تمجید ندارد و بهترین است.
تراکتور را چطور دیدی؟
تیم خوب و گردن‌کلفتی است که در خانه با روحیه بیشتری بازی می‌کند. بازی کردن در تبریز به هیچ‌وجه آسان نیست. ان‌شا‌الله در بازی‌های آینده جبران خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبر از شکایت فرزاد حاتمی علیه باشگاه پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس محمد نادری تراکتور مارک ویلموتس تیم ملی ایران علیرضا بیرانوند محمد نادری پرسپولیس Tractor-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال