نادری: کالدرون به فوتبال تهاجمی علاقه زیادی دارد

مدافع چپ پرسپولیس گفت: در نیمه اول بازی با پارس جنوبی به خاطر نوع بازی حریف آزار دیدیم اما کالدرون فهمید چه باید بکنیم....

نادری: کالدرون به فوتبال تهاجمی علاقه زیادی دارد

به گزارش مدال، محمد نادری بعد از سپری کردن یک نیم فصل موفق در پرسپولیس برای فصل جدید هم به صورت قرضی سرخپوش ماند تا به نوعی دفاع چپ این تیم را بیمه کند. او که موفق شده محمد انصاری را هم نیمکت‌نشین کند در بازی با پارس‌جنوبی پایه‌گذار حملات زیادی از جناح چپ بود و به قول کالدرون اگر در نیمه اول موقعیت ایده‌ال گلزنی را از دست نمی‌داد، پرسپولیس با نتیجه بهتری در اولین بازی خود پیروز می‌شد. نادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم راجع به بازی روز گذشته تیمش به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

 

 از موقعیت گلی که از دست دادی شروع کنیم!
از بعد از بازی هر که مرا می‌بیند همین سوال را می‌کند! اسمش را فقط بدشانسی می‌شود گذاشت. من همه سعی خود را کردم تا توپ گل شود که این اتفاق رخ نداد. انشالله بازی‌های آینده جبران خواهم کرد.

 

گویا در بازی با پارس‌جنوبی وظیفه‌ات متفاوت‌تر از همیشه بود.
بله آقای کالدرون به فوتبال تهاجمی علاقه زیادی دارد و از من خواسته بود تا در کارهای تهاجمی شرکت بیشتری داشته باشم. به خاطر همین هم دوست داشتم گل بزنم که نشد.

 

با شرایط موجود و تفکر کالدرون فشار بیشتری به شما بازیکنان کناری خواهد آمد، این‌ طور نیست؟
وقتی قرار باشد در حملات شرکت کنیم قطعا باید در رفت و آمد بیشتری باشیم. این مسئله هم آمادگی بدنی بالایی را می‌طلبد. فکر کنم برای دیروز خوب بود و در هفته‌های آینده تلاش می‌کنم بهتر ظاهر شوم.

 

در نیمه اول تیم پارس‌جنوبی با بازی تخریبی سعی می‌کرد به نوعی آزارتان دهد. موافقی؟
بله آنها در نیمه اول تخریب بازی می‌کردند که این مسئله ما را اذیت می‌کرد اما بین دو نیمه کالدرون متوجه شد که چه ضد تاکتیکی را اتخاذ کند که اتفاقا جواب داد و خیلی زود به گل رسیدیم.

 

با این شرایط کالدرون نشان داد بازیخوانی خوبی دارد!
کالدرون از هر نظر مربی خوبی است و در برقراری ارتباط با بازیکنان هم موفق بوده، انشالله که بتوانیم همین روند را ادامه دهیم.

 

فکر می‌کنی در اردوی بعدی تیم ملی هم باشی؟
همه تلاشم خود را می‌کنم تا در اردوی بعدی تیم ملی حاضر باشم.  خیلی دوست دارم که در تیم ملی جایگاهی داشته باشم و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

 

در گذشته بازیکنانی مثل مجتبی محرمی و رضا شاهرودی به خاطر اینکه مدافع چپ‌های تهاجمی بودند بیشتر مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار داشتند، به نظرت می‌توانی راه آنها را ادامه دهی؟
بازی در تیم‌های بزرگ و پرطرفدار سختی‌ها و جذابیت‌های خاص خودش را دارد. من همیشه سعی کرده‌ام با عملکرد خوبم رضایت هواداران را بدست بیاورم و انشالله که در ادامه راه موفق باشم.

بیشتر بخوانید:

چیپ آرامش بخش قبل از ماراتن جدال‌های پی در پی پرسپولیس با مدعیان
 

تگ ها


محمد نادری گابریل کالدرون فوتبال