ناراحتی آذری از انتقال بازیکنان سرباز به یک تیم خاص

ذوب آهن از جمله تیم هایی است که چند بازیکن آن در آستانه شروع خدمت سربازی قرار دارند و همین موضوع در نیم فصل لیگ برتر می تواند به آنها لطمه وارد کند ......

ذوب آهن از جمله تیم هایی است که چند بازیکن آن در آستانه شروع خدمت سربازی قرار دارند و همین موضوع در نیم فصل لیگ برتر می تواند به آنها لطمه وارد کند.

مدیرعامل ذوب آهن که این روزها با مدیران تراکتورسازی اختلافاتی را نیز داشته و به تازگی موفق شده 50 میلیون از طلب این باشگاه را از مدیران تراکتورسازی دریافت کند، در موضع گیری جدید درباره احتمال سرباز شدن پهلوان به مهر گفت: در اینکه بازیکنان باید به خدمت سربازی بروند شکی نیست. ما هم خودمان سربازی رفته ایم آنهم زمان جنگ تحمیلی و این باعث افتخارمان است. در سربازی رفتن بازیکنان ذوب آهن شک نکنید ولی باشگاه، مالک بازیکن است و اینطوری نیست هرکسی دلش خواست برای خدمت به هر تیمی که دلش خواست، برود.

صحبت های مدیرعامل ذوب آهن نشان می دهد که آذری از انتقال بازیکنان سرباز به تراکتورسازی ناراحت است. او در ادامه در این باره تصریح کرد: من نامه ای را برای مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال تنظیم کرده ام. در واقع بازیکنان برای انجام دوران خدمت سربازی، به صورت قرضی راهی یک تیم دیگر می شود. اصلا شاید ما دوست داشته باشیم بازیکنمان را بدهیم باشگاه ملوان یا فجر سپاسی. اگر بحث، بحث خدمت کردن است که ما می توانیم بازیکنمان را به این تیم ها هم بدهیم.

وی تصریح کرد: نمی شود هم بازیکنمان را به یک تیم خاص بدهیم، هم در آن تیم مصدوم شود و هم حرف زور بگویند. باید ساز و کاری برای بازیکنان سرباز مشخص شود. به هر حال باشگاه ملوان هم می تواند برای جذب بازیکنان سرباز ما درخواست بدهد. ما منافع باشگاه ذوب آهن را در نظر می گیریم. مگر قانونی وجود دارد که تمام سربازان به یک باشگاه خاص بروند؟

صحبت های سعید آذری نشان می دهد او این روزها از اختلافات زیادی با مدیران تراکتورسازی دارد و قصد دارد تا از انتقال بازیکنان خود به این تیم به عنوان سرباز جلوگیری کند.

 

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس المپیک