ناراحتی آژاکس؛ چرا داستان اوورمارس را لو دادید؟

به نظر مدیران باشگاه آژاکس خواهان حل ماجرای مارک اوورمارس، مدیر فنی این تیم درون خود باشگاه بودند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته باشگاه آژاکس با انتشار بیانیه ای اعلام کرد با توافقی با دوطرفه، دوران همکاری خود را با مارک اوورمارس، مدیر ورزشی موفق این باشگاه پایان داد. به نظر می رسد ستاره سابق فوتبال هلند با ارسال پیام هایی با مضمون نامناسب برای کارمندان زن باشگاه آژاکس مزاحمت ایجاد کرده و بعد از شکایت آنها، چاره ای جز ترک این تیم نداشته است.

در واقع این کارمندان با افشای این اخبار به مطبوعات شرایط را برای مارک اوورمارس دشوار ساخته و مقدمات جدایی او از آژاکس را فراهم کردند. اما به نظر می رسد مدیران این باشگاه انتظار دیگری از این افراد آسیب دیده داشته و خواهان این بودند که ماجرا ابتدا به افراد عالی رتبه خود باشگاه آژاکس انتقال داده شود تا آنها با مارک اوورمارس برخورد کنند.

اما با کشیده شدن این ماجرا به مطبوعات، دیگر چاره ای جز قطع همکاری سریع و افزایش فشار روی باشگاه وجود نداشته است. آژاکس هفته دیگر در رقابت های لیگ قهرمانان به مصاف بنفیکا خواهد رفت و بروز این حواشی در این مقطع حساس فصل و البته جدایی ناگهانی مارک اوورمارس، اتفاقی خارج از برنامه بوده و موجب بروز بی نظمی در باشگاه شده است

 

تگ ها


فوتبال جهان فوتبال