ناراحتی بارسا از اقدام فدراسیون فوتبال اسپانیا در خصوص فاتی

مسئولان باشگاه بارسلونا از اقدام اخیر فدراسیون فوتبال لاروخا و اهدای شهروندی اسپانیایی به آنسو فاتی ابراز نارضایتی کردند و این اقدام را خلاف منافع بلوگرانا دانستند....

مسئولان باشگاه بارسلونا از اقدام اخیر فدراسیون فوتبال لاروخا و اهدای شهروندی اسپانیایی به آنسو فاتی ابراز نارضایتی کردند و این اقدام را خلاف منافع بلوگرانا دانستند.

به گزارش مدال؛ درخشش‌های پی‌درپی و خبرساز «آنسو فاتی» پدیده 16 ساله بارسلونا، شایعات تغییر تابعیت او به اسپانیایی را سر زبان‌ها انداخت و این شایعه امروز رنگ حقیقت به خود گرفت. بر این اساس دولت اسپانیا امروز به بازیکن جوان بلوگرانا پاسپورت اسپانیایی داد و به این ترتیب فاتی ملیت این کشور را گرفت.

اما این اقدام مورد اعتراض باشگاه بارسلونا قرار گرفت و آنها از سرعت عمل فدراسیون فوتبال این کشور در این خصوص ابراز نارضایتی کردند. در واقع پروسه تغییر تابعیت مهاجم 16 ساله بلوگرانا بسیار سریع‌تر از تصورها انجام شد چرا که «داوید گوردو» سرمربی تیم ملی اسپانیا می‌خواست فهرست 50 نفره لاروخا برای حضور در رقابت‌های جام‌جهانی زیر 17 سال برزیل را قبل از چهارشنبه هفته آینده به فیفا بفرستد.

این اقدام بدین معناست که بارسا خیلی زود (ماه آینده) باید پدیده جوان، گلزان و تاثیرگذار خود را در اختیار تیم ملی بگذارد و در هفته‌های حساس پیش رو در لالیگا بدون حضور او به میدان برود، امری که باعث اعتراض مسئولان کاتالانی به اقدام فدراسیون فوتبال اسپانیا شد.

بیشتر بخوانید:

آنسو فاتی شهروند اسپانیا شد

تگ ها


بارسلونا بلوگرانا آبی و اناری‌ها فوتبال جهان آنسو فاتی آنسو فاتی بارسلونا تبعیت آنسو فاتی آنسو فاتی اسپانیا بارسلونا لالیگا فوتبال