ناراحتی بازیکنان از برانکو؛ چرا سکوت کرده؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: پرسپولیسی ها همان طور که انتظار مي رفت پیش از شروع فصل طغیان کردند ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت: پرسپولیسی ها همان طور که انتظار مي رفت پیش از شروع فصل طغیان کردند. پیش از این عنوان شده بود که اعتصاب خاموش شاگردان برانکو با وساطت عوامل باشگاه و سرمربی تیم عقیم ماند تا جام سوپرجام بالای سر برده شود. هنوز بیست و چهار ساعت از این قهرمانی بی دردسر نگذشته بود که بازیکنان درباره درصد قرارداد و طلب شان افشاگری کردند. این اعتراضات از یکسو و  مصاحبه طارمی از سوی دیگر جو را علیه طاهری سنگین کرد اما در این میان نقش کسی که خودش مي گفت مثل آتش نشان در طول فصل گذشته دائما درگیر خاموش کردن آتش ها بوده چیست؟ برانکو پیش از سفر به تعطیلات فصل مصاحبه ای تند علیه مسوولان باشگاه انجام داد که در نهایت معلوم نشد این مصاحبه را برانکو انجام داده بود یا از قولش عنوان کرده بودند اما آنچه که مشخص است این مصاحبه از سوی برانکو تکذیب نشد و باشگاه هم نتوانست برای خبرگزاری فارس که این مصاحبه را انجام داده بود دردسری به وجود بیاورد.

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که بازیکنان پرسپولیس نه پاداش قهرمانی فصل گذشته را گرفته بودند و نه درصد قراردادشان از فصل قبل را! با شروع فصل جدید هم اتفاق خاصی رخ نداد فقط تنها بخش ناچیزی از طلب بازیکنان از فصل قبل پرداخت شد که آنقدر این رقم ناچیز بود که باعث نشد طارمی از مصاحبه علیه باشگاه منصرف شود.

روز گذشته بازهم باشگاه رقم وعده داده شده را به حساب بازیکنان واریز نکرد و صدای همه را درآورد اما برانکو در این میان دیگر نقش آتش نشان را ایفا نکرد و عملا برابر اعتراض بازیکنان سکوت کرد آنهم در شرایطی که خود آقای سرمربی نزدیک به 500هزار دلار از باشگاه طلب دارد.

نزدیکان برانکو درباره طلب او از پرسپولیس می گویند ایوانکوویچ بابت قراردادش و آپشن هایی که باشگاه برای او در نظر گرفته حدود 500 هزار دلار طلبکار است. یکی از نزدیکان برانکو مدعی است باشگاه فکر نمی کرد که برانکو بتواند در آسیا و لیگ نتیجه ای فوق العاده کسب کند و برای همین آپشن هایی که او خواسته بود را در قراردادش گنجاندند اما حالا از پرداخت آن عاجز هستند. طلب برانکو از پرسپولیس نزدیک به دو میلیارد است آن هم بدون در نظر گرفتن 40درصد از قراردادش که در ابتدای فصل جدید که باید به او پرداخت شود.  با احتساب 40 درصد پیش پرداخت فصل جدید برانکو رقمی نزدیک به سه میلیارد از پرسپولیسی ها طلبکار مي شود. این روزها گفته مي شود برانکو به شدت از باشگاه و طاهری عصبانی است اما سکوت کرده تا ببیند شرایط طی هفته هاي پیش رو چگونه رقم خواهد خورد. یک فرد نزدیک به برانکو سکوت او را تا بازی با الاهلی ادامه دار مي داند البته برانکو در گذشته نشان داده در لحظات استراتژیک به جای آنکه سکوت کند طغیان کرده و با مصاحبه هاي آتشین جو را برهم زده است. حال باید صبر کرد و دید برانکو در قبال اعتراض بازیکنان و بی پولی خودش چه واکنشی طی روزهای آینده نشان خواهد داد به خصوص آنکه نشست خبری پیش از بازی با فولاد در راه است. از سوی دیگر بازیکنان هم خیلی از سرمربی دل خوشی ندارند چون توقع داشتند برانکو هم مانند آنها از شراط بد مالی پرسپولیس و رفتار مدیریت باشگاه ابراز نارضایتی کند که این کار را نکرد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال