ناراحتی سرمربی سایپا از مسئولان نفت

علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با سیاه جامگان گفت: 3 امتیاز را می خواهیم بیست و پنجمین سال ......

  علی دایی در نشست خبری قبل از بازی با سیاه جامگان گفت:
3 امتیاز را می خواهیم
بیست و پنجمین سالگرد مرحوم دهداری را تسلیت می گویم. ما فردا بازی حساسی داریم و با تیمی بازی داریم که برای آنها هم این مسابقه حیاتی است. در این مدت زمان کمی داشتیم که تیم مان را به شرایط بازی برسانیم ولی این هفته با شرایط بهتری تمرین کردیم و امیدواریم فردا سه امتیاز بازی را به دست آوریم. امیدواریم با یک برد در نیم فصل اول جایگاه مان را بالاتر ببریم اگرچه من هنوز اسم این تیم را سیاه جامگان می دانم و مطمئن هستم بازی بسیار سنگینی داریم
تقویت سایپا در نیم فصل
ما نیم فصل تیم را تقویت می کنیم. مصدومانی که مداوا می شوند به ما کمک خواهند کرد. مطمئنا چند بازیکن را تا آخر فصل نمی توانیم استفاده کنیم اما چند بازیکن آرام آرام به جمع ما اضافه می شوند و با تلاش بازیکن و کادر فنی و حمایت باشگاه می توانیم بهتر شویم و به پیروزی های بیشتری برسیم.
صحبت های جهانیان در مورد کریمی
خوشبختانه یا متاسفانه من در فضای مجازی نیستم و آن را دنبال نمی کنم اما برای جامعه ورزش و خودمان متاسفم که مالک نفت که معلوم نیست از کجا آمده و چه چیزی دارد در مورد فوتبالی ها صحبت می کند. وظیفه تمام فوتبالی ها این است که پشت سر هم باشیم و هوای همدیگر را داشته باشیم. آدم هایی که معلوم نیست از کجا می آیند در مورد ما فوتبالی ها صحبت می کنند. متاسفانه این آدم ها را شما رسانه ها بزرگ کرده اید. فوتبالیست ها حداقل زحمت کشیده و در فوتبال کار کرده اند.
این آقا را رسانه ها بزرگ کرده اند!
متاسفانه این آدم ها را شما رسانه ها بزرگ کرده اید. فوتبالیست ها حداقل زحمت کشیده و در فوتبال کار کرده اند و نتیجه زحمات شان را می بیند اما این آدم ها با تعریف های شما بزرگ شده اند و رسانه ها به آنها بها داده اند تا 4 کلمه بیشتر در رسانه شان از آنها بنویسند و در فضای مجازی صحبت های آنها را منتشر کنند و گرنه این آقایان اگر در جامعه حضور داشته باشند یک نفر هم آنها را نمی شناسد و نگاه شان هم نمی کنند. نباید زیاد حساس باشیم. انشاالله هر کسی به حقش می رسد. من دفعه قبل هم در این مورد صحبت کردم. متاسفانه آقایی که متولد سال 1352 است در مورد جبهه وجنگ صحبت می کند و به ما می گوید رودخانه کرخه را برعکس شنا کرده ایم!
جهانیان در 6 سالگی جبهه بوده؟
حتی اگر همه صحبت هایی که این آقا مطرح کرده درست باشد، ربطی به فوتبال ندارد. شما به من بگویید آیا این موضوعات به فوتبال ربط دارد؟ او می گوید من متولد سال 1352 هستم و من از شما رسانه ها خواهش می کنم این موضوع را پیگیری کنید که درست می گوید یانه. اگر اینگونه است حتما این آقا در 6 سالگی در جبهه کاتیوشا می زده است! من که متولد سال 48 هستم و 4 سال از این آقا بزرگتر نشنیده ام کسی در چنین سن و سالی این کارها را کرده باشد. خود ما هم مانده ایم که چگونه در این مورد صحبت می کنند. 
مدیران فوتبال باید اقتصادی باشند
فوتبال مدیران می خواهد که اقتصادی باشند و از کار و فعالیت شان بهره اقتصادی ببرند. نه اینکه وارد ورزش بشویم و صحبت هایی کنیم که اصلا ربطی ندارد. من یک بار با این آقایان جلسه گذاشتم و حرف هایی شنیدم که اصلا ربطی به ورزش نداشت. قرار شد با ما یک جلسه دیگر در مورد مطالبات مان بگذارد که اگر شما او را دیدید من هم دیدم. متاسفانه ظاهرا آنقدر وضعیت هوا بد شده و ماشین ها کثیف شده اند که شاید این آقا وقت نکرده با ما تماس بگیرد!
بازیکنی جدا نمی شود
خوشبختانه آنقدر جای خالی داریم که نیازی نیست شخصی را از لیست خارج کنیم. ما حتی همین حالا می توانیم 4 نفر را به لیست بزرگسالان مان اضافه کنیم و حالا باید تا نیم فصل صبر کرد تا ببینیم چه شرایطی پیش می آید.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال