ناراحتی شدید ستاره گلزن پاری‌سن‌ژرمن

کیلیان امباپه ستاره فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دلیل غیبت در دیدار حساس تیمش برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به شدت ناراحت است....

کیلیان امباپه ستاره فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دلیل غیبت در دیدار حساس تیمش برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به شدت ناراحت است.

به گزارش مدال؛ پاری‌سن‌ژرمن فردا شب در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید خواهد رفت و «کیلیان امباپه» ستاره این تیم به علت مصدومیت در این مسابقه غایب خواهد بود.

ستاره فرانسوی با تائید این خبر در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: «حالا رسمی شد، نمی‌توانم در نخستین بازی لیگ قهرمانان اروپا در خانه برابر رئال مادرید بازی کنم. به شدت ناراحتم اما در سکوها از تیم حمایت خواهم کرد. امیدوارم به زودی به میادین بازگردم.»

فردا شب علاوه بر امباپه، «ادینسون کاوانی»، «ژولیان دراکسلر» و «تیلو کرر» به علت مصدومیت و «نیمار جونیور» به علت محرومیت نمی‌توانند PSG را همراهی کنند.

بیشتر بخوانید:

سه بازیکن رویایی نویل برای منچستریونایتد

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید کهکشانی‌ها لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن-رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لیگ قهرمانان اروپا فوتبال