ناراحتی فن ده‌بیک از سنگ‌اندازی یونایتد برای جدایی

خیدو آلبرس، مدیر برنامه دونی فن ده بیک، از عدم همکاری منچستریونایتد در مذاکراتی برای انتقال این بازیکن با وجود علاقه بعضی تیم‌های سری آ، بوندسلیگا و لیگ برتر ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فن ده بیک پس از انتقال ۳۵ میلیون پوندی خود به یونایتد در سال ۲۰۲۰ نتوانست انتظارات را برآورده کند و اوله گونار سولسشر هنوز برای حضور در ترکیب ثابت به او اعتماد ندارد. بازیکن هلندی تا سال ۲۰۲۵ با یونایتد قرارداد دارد اما در روز آخر پنجره نقل و انتقالات به جدایی از اولدترافورد لینک شده بود. حالا آلبرس مدعی شده که او و موکلش خواهان جدایی از این تیم بوده‌اند اما با این خواسته موافقت نشده است.

آلبرس در گفتگو با فوتبال اینترنشنال اظهار داشت:« علاقه زیادی از ایتالیا، آلمان و انگلیس ابراز شده بود و خوب به نظر می‌رسید. اما شما به همکاری از سوی باشگاه نیاز دارید و اینطور به نظر می‌رسید که آنها هم چنین کاری را انجام خواهند داد اما در نهایت شرایط اینطور پیش نرفت. ما از این اتفاق ناامید شدیم اما شاید چنین چیزی برای او اطمینان بخش باشد که شانسی برای حضور در ترکیب ثابت به او داده شود. این موضوع در طول زمان مشخص خواهد شد. پیش از این نیز چنین وعده‌ای به او داده شده بود اما ما در این باره با باشگاه به توافق رسیدیم، بنابراین همگی اطمینان داریم که حالا این اتفاق رخ خواهد داد.»

او در پاسخ به این سوال که آیا فن ده بیک از شرایط ناراضی است گفت:« من چیزی در این باره نخواهم گفت. اما همه کسانی که دونی را می‌شناسند می‌دانند که او بازی را دوست دارد و می‌خواهد هر هفته در زمین باشد. بنابراین شاید از این پاسخ متوجه شوید که خواسته او بیشتر از هر چیزی در چه زمینه‌ای است.»

فن ده بیک در اولین حضورش در یونایتد ۳۶ بازی در تمامی رقابت‌ها انجام داد اما از این بین فقط در ۱۵ بازی در ترکیب اصلی قرار داشت که چهار دیدار آن در لیگ برتر بود.

تگ ها


منچستریونایتد فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال