ناراحتی مسعود شجاعی؛ از امروز فقط بازیکن هستم

مسعود شجاعی امروزدر شرایطی به تمرین تراکتور رفت که این تیم را تمرین نداد....

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تراکتور امروز بعد از دو روز تعطیلی از سر گرفته شد. در حالی که انتظار می‌رفت همچون گذشته تمرین سرخ‌پوشان تبریزی زیر نظر مسعود شجاعی برگزار شود، اما کاپیتان سرخ‌پوشان که طی چند هفته گذشته به عنوان مربی موقت هم فعالیت می‌کرد، تصمیم جالبی گرفت و تیم را امروز تمرین نداد!


طی روزهای گذشته بحث های مختلفی درباره انتخاب سرمربی جدید برای تراکتور مطرح شده و به نظر می‌رسد همین موضوع باعث دلخوری مسعود شجاعی شده است. کاپیتان سابق تیم ملی امروز با لباس های همرنگ سایر بازیکنان به محل تمرین رفت و خطاب به آنها اعلام کرد که از این پس فقط به عنوان بازیکن در کنار نفرات تیم است و دخالتی در امور مربیگری و آیتم های تمرینی ندارد.


این صحبت شجاعی باعث تعجب بازیکنان و حاضران شد. در نهایت سایر اعضای کادرفنی تراکتور تمرین امروز را که بیشتر به کارهای بدنی اختصاص داشت را پیش بردند و شجاعی نیز همچون یک بازیکن در آیتم های تمرینی شرکت کرد.


این در حالی است که مسئولان تراکتور هنوز برای انتخاب سرمربی جدید به جمع‌بندی نرسیدند و توافقی نیز صورت نگرفته است. مدیران تراکتور خطاب به بازیکنان اعلام کردند که سرمربی جدید طی ۴۸ ساعت آینده اضافه خواهد شد و تمرینات را زیر نظر می‌گیرد اما مشخص نیست آنها با چه گزینه ای به توافق رسیدند و چه کسی را روی نیمکت تیم خود خواهند نشاند.


این در حالی است که از باشگاه تراکتور خبر می‌رسد اگر با سرمربی جدید طی روزهای آینده توافق نشود، مسئولان باشگاه قصد دارند دوباره از مسعود شجاعی به عنوان سرمربی استفاده کنند اما با اتفاقاتی که رخ داده،‌بعید است شجاعی دیگر قبول کند به عنوان مربی- بازیکن فعالیت کند.


کاپیتان تراکتور از انتخاب سرمربی جدید دلخور شده و تصمیم امروزش نیز به همین موضوع برمی‌گردد. از این رو اگر مدیران باشگاه نتوانند طی روزهای آینده سرمربی جدید را برگزینند، احتمالا شاهد اتفاقات عجیبی برای نیمکت تراکتور باشیم.

تگ ها


تراکتور مسعود شجاعی